Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму в Києві

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

Методи кодування
Тип кодування Термін дії Виробник
еспераль 6 міс. США
тетлонг-250 1-3 міс. США
Довженко від 6 міс. -
наркоблокатор від 3 міс. США
алкоблокатор від 3 міс. США
емоційно-стресова терапія (торпедо) від 6 міс. Франція

Кодування від алкоголізму: ціна від 4000 гривень


Кодування від алкоголізму в Києві Алкоголізм - це хронічне захворювання, для якого характерна неконтрольована залежність від алкоголю (етилового спирту).

Алкоголізм може бути обумовлений біологічними, соціальними й психологічними причинами. Тут потрібно враховувати генетичну схильність, наявність великої кількості стресів, неблагополучне оточення, надмірну сором'язливість або тривожність людини, при яких спиртне починає виконувати роль препаратів, що розслабляють.

Ця хвороба не щадить нікого, їй покірні всі віки. Гендерні розходження теж не грають ролі: алкоголізм вражає й чоловіків, і жінок. При цьому жіночий варіант захворювання зустрічається рідше, але вважається більше важким.

Алкоголізм приведе до соціальної дезадаптації й деформації особистості. Наслідки хвороби можуть бути самими жахливими: важкі ураження внутрішніх органів, раннє старіння, депресії, розрив із близькими, психічні розлади, високий ризик суїциду.

Кодування від алкоголю

Кодування від алкоголю Наївно було б думати, що від настільки важкої патології можна позбутися простим уколом. Існують різні методи лікування цього захворювання: медикаментозне, психотерапевтичне, фізіотерапевтичне.

Одним зі способів вирішити проблему залежності є кодування від алкоголізму, початок якому поклав А.Р. Довженко. Основою даної методики є вплив гіпнозом на підсвідомість людини із навіюванням повного неприйняття до спиртного.

Розрізняють й інші види кодування від алкогольної залежності: кодування, при якому використається препарат Торпедо, Эспераль або препарати із пролонгованою до 5 років дією, кодування за допомогою голковколювання, та лазерне лікування алкоголізму.

Якщо зайти на будь-який форум колишніх алкоголіків, можна знайти відгуки з інформацією про те, що їм проводили процедуру кодування алкоголізму в Києві на дому. Звісно, це можливо при бажанні клієнта, але в цьому випадку рівень підготовки лікаря повинен бути дуже високий, тому що існує ризик сильної алергійної реакції на ліки.

Ціна кодування від алкоголізму визначається, виходячи з обраного методу й ступеня професіоналізму лікаря.

Закодуватися від алкоголю

Закодуватися від алкоголю Наркологічна клініка Петра й Павла при кодуванні від алкоголізму використовує принципи новаторського підходу й поваги до кожного клієнта. Лікування проводиться анонімно з суворим дотриманням конфіденційності.

Також ми пропонуємо оптимальне співвідношення вартості і якості. Ціна кодування від алкоголю буде невисокою при гарантованому результаті. Вам потрібно тільки дізнатися на нашому сайті адреси й телефони клініки. Всю необхідну інформацію консультанти нададуть по телефону або при особистій зустрічі.

Наш реабілітаційний центр у м. Київ проводить ретельну підготовку до процедури кодування, ми готові супроводжувати клієнта в реабілітаційний період. Фахівці лікувально-відновного відділення запропонують на вибір кілька видів кодування від алкоголізму й пояснять особливості кожного з них.

Пам'ятайте, що алкогольна залежність - проблема, з якою ми допоможемо вам впоратися з найменшими втратами. Ми можемо вилікувати алкоголізм навіть на найважчій, третій стадії хвороби.

Запис на прийом