Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Реабілітаційний центр → Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних в Києві

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Детоксикація Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

Реабілітація наркозалежних: ціна від 490 гривень на день


Реабілітаційний центр для наркозалежних, що діє на базі центра лікування алкоголізму Петра й Павла в Києві, пропонує клієнтам свої послуги.

Центр реабілітації для наркоманів - це місце, де залежні люди можуть відновити своє фізичне й психічне здоров'я після пройденого курсу лікування.

Відновлення отруєного психоактивними речовинами організму – це довгостроковий процес, який вимагає підтримувальної терапії й повної відмови від прийому наркотиків або алкоголю.

Знаходження в спокійній обстановці, при доброзичливому і поважному відношенні обслуговуючого персоналу, спрямовано на регенерацію психічної рівноваги пацієнта. У цей же час необхідно озброїти пацієнта всіма необхідними знаннями про механізми виникнення залежності, її наслідках і побічних явищах.

Реабілітаційний центр для наркоманів

Реабілітаційний центр для наркоманів Які послуги надає наш центр
Мотивація на лікування й проходження реабілітаційного періоду – одне з першочергових завдань лікарів, що взаємодіють із пацієнтами.

Реабілітація наркозалежних повинна бути добровільною, адже багато чого залежить саме від націленості на результат, та активної залученості в терапевтичний процес самого хворого.

Період відновлення після лікування часто називають переломним, від якості його проходження залежить те, чи повернеться наркоман або алкоголік до старих звичок або захоче назавжди відмовитися від них.

У цей час повинна починатися якісна робота із психікою пацієнта. Психологи й психотерапевти допомагають клієнтові:

  • Адекватно розібрати й оцінити своє минуле;
  • Проаналізувати різні сфери життя;
  • По пунктах почати розбирати всі сторони свого існування;
  • Позначити свої прагнення й мету;
  • Створити нові світоглядні схеми.

Також обговорюються й стають зрозумілими причини зловживання психоактивними речовинами, даються техніки подолання тривожних станів і страху.

Крім того, колишні залежні вчаться адекватно взаємодіяти із соціумом, щоб почати жити в ньому з новими правилами спілкування.

Реабілітація наркозалежних

Реабілітація наркозалежних Наш реабілітаційний центр надає гарантію результату. Комфортабельні умови й цілодобове медичне спостереження – це те, що пропонує наша наркологічна клініка своїм клієнтам.

Професійна компетентність персоналу, поряд з їхніми особистісними якостями, забезпечують високі результати лікування. На додаток до цього всі лікарі нашого центру мають багаторічний досвід успішної роботи в області наркології.

У нашому центрі діють спеціальні правила, виконання яких має своєю метою встановлення довірчих відносин між лікарями й пацієнтами. Наші програми зачіпають всі складові життя людини: біологічну, соціологічну, психологічну й духовну; завдяки чому реабілітація наркоманів проходить на всіх рівнях.

Ми цінуємо вашу довіру й підходимо до кожного нашого пацієнта індивідуально, з урахуванням його стану й особливостей характеру. Ми допоможемо вам назавжди позбутися від згубної залежності! Ми віримо, що ви гідні кращого життя!

Запис на прийом