Реабілітаційний центр наркозалежних Петра та ПавлаПриватна психіатрична
Лікування залежностей
та тривожних станів
Главная страница → Виведення з запою → Виведення із запою в стаціонарі

Виведення із запою в стаціонарі

Лікар психотерапевт

ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ НА ДОМУ (цілодобово)

виїзд спеціаліста на дім до хворого, проведення процедури детоксикації (детокс) для зупинки запою, мотивація на лікування.

Виведення з запою в стаціонарі Виведення з запою в нашому центрі лікування алкоголізму Петра і Павла — це надійна послуга, яка перевершує за ефективністю у рази звичайний виїзд лікаря-нарколога додому.

Виведення з запою в стаціонарі має великі переваги:

• Необмежені за часом і кількістю процедури, необхідні пацієнту.
  • Постійний контроль над правильним застосуванням препаратів.
  • Виключення можливості зриву пацієнта після зняття похмільного синдрому.
  • Цілодобове спостереження сестринським персоналом.

У стаціонарі завжди є необхідний набір препаратів і медичного обладнання, що виключає можливість ускладнень при лікуванні.

Чому слід звернутися до центру лікування алкоголізму?

Виведення з запою клініка

Чому слід звернутися до центру лікування алкоголізму? Виведення з запою в стаціонарі дозволяє пацієнту не створювати конфліктних ситуацій у сім'ї, на роботі, а також збільшує шанси збереження здоров'я. Крім того, при виведенні хворого з запою в стаціонарі, можна розраховувати на те, що він захоче повністю позбутися алкогольної залежності, що стане початком його лікування.

Далеко не всі люди, які страждають запоями, усвідомлюють те, що вони вже залежні від алкоголю. Періодичні п'янки — це явний признак того, що людина стала алкоголіком. Запойний стан — це тривале вживання спиртних напоїв, яке викликається патологічним потягом до спиртного після того, як в організм вже потрапила перша доза етанолу.

Коли алкоголік намагається сам перестати пити в період запойного стану, у нього з'являється комплекс психоемоційних і соматовегетативних розладів, які в наркології називаються алкогольним абстинентним синдромом.

Ці порушення в організмі і важкий психічний стан змушують пацієнта постійно повертатися до вживання алкогольних напоїв. Це дає йому короткочасне поліпшення самопочуття. Самостійний вихід з запою, у зв'язку з цим, стає вкрай важким або зовсім неможливим для пацієнта.

Єдиний спосіб, який (можете бути впевнені) допоможе вам або вашому близькому, — звернення за допомогою до професіоналів.

Виведення з запою стаціонар

Кваліфікована допомога фахівців центру У медичному центрі лікування алкоголізму Петра і Павла ми надамо вам повний спектр послуг не тільки з виведення з запою в стаціонарі, але й повного лікування від алкогольної залежності. Наркологічні відділення нашого центру нададуть вам зручні умови розміщення, найсучасніші та ефективні методи лікування алкогольної залежності.

Позбавлення від алкогольного абстинентного синдрому виконають висококваліфіковані лікарі-наркологи з застосуванням різних методів. У нашій клініці для лікування залежності використовуються тільки сертифіковані та рекомендовані МОЗ лікарські препарати.

Для якнайшвидшого звільнення організму від недоокислених продуктів етанолу в нашому центрі застосовується лазерне та ультрафіолетове опромінення крові, крім того, використовується і ефферентна терапія.

При наявності у пацієнта відповідних показань, для відновлення нормальних функцій органів застосовуються процедури фізіотерапії. Для кожного пацієнта лікарі складають індивідуальну програму з лікування, яка базується на клінічних обстеженнях, аналізах, виявлених супутніх патологіях, особистісних особливостях хворого та наявності різних ускладнень.

Після 3–4 днів лікування у пацієнтів спостерігаються наступні зміни:

• помітні поліпшення в стані;
  • покращується нічний сон;
  • знижується інтенсивність потягу;
  • з'являється негативне ставлення до захворювання;
  • вирівнюється емоційний фон.

За цей час поступово відновлюється працездатність, за необхідності пацієнт може бути виписаний. При виписці оформляється лікарняний лист. Але пам'ятайте, що короткостроковий курс лікування вирішує лише основне завдання — виведення пацієнта з запойного стану.

Запис на прийом