Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Швидка наркологічна допомога

Швидка наркологічна допомога в Києві

Швидка наркологічна допомога: ціна 3500 гривень


Швидка наркологічна допомога в Києві На базі центра лікування алкоголізму Петра і Павла діє швидка наркологічна допомога. Відділення швидкої допомоги надає послуги по терміновому виклику лікарів додому в Києві.

Залежно від запиту, на дім може приїхати один лікар або спеціалізована бригада, яка готова до надання комплексної допомоги. Для цього у фахівців є запас відповідних лікарських препаратів.

У домашніх умовах можливе тестування важкості наркотичного сп'яніння, купірування кризового стану внаслідок прийому наркотиків, проведення детоксикації, відновлення водно-електролітного балансу.

Одночасно проводяться процедури по зменшенню симптомів супутніх хронічних захворювань. На цьому етапі зазвичай застосовуються крапельниці, які містять вітамінні й підтримувальні фармакологічні препарати.

Лікарі також працюють із порушеним психічним фоном хворого, приводячи його в норму.

При нормалізації стану фахівці розмовляють із пацієнтом, пояснюючи наслідки залежності, і мотивують його на подальше проходження лікування в умовах стаціонару. Даються поради близьким із взаємодії з залежним членом родини й роз'яснення щодо процедур необхідного обстеження.

При бажанні, пацієнта можуть госпіталізувати в клініку в супроводі медичного персоналу.

Термінова наркологічна допомога

Коли потрібна термінова наркологічна допомога
Швидка наркологічна допомога Стан наркотичного сп'яніння може спровокувати психічні розлади. У цей час людина здатна вчинити суїцид або злочин. Крім того, якщо відбулося передозування, це небезпечно для здоров'я й може призвести до непередбачених наслідків.

Більші ризики несе й стан відміни або абстинентний синдром. Отруєний організм дуже ослаблений, починається болісна ломка й приходить непереборне бажання повернутися до прийому наркотиків. Ломка небезпечна такими соматичними проявами, як можлива зупинка дихання або серцевої діяльності, больовий шок, судоми, гостра ниркова недостатність, кома.

Рецидив після недовгої ремісії буває більш посиленим, ніж звичайний стан наркомана, який постійно вживає психоактивні речовини. Зазвичай рецидиви відбуваються з більшою важкістю й силою, часто приводячи до летального результату.

До швидкої наркологічної допомоги необхідно вдатися при:

  • Станах сильного наркотичного сп'яніння;
  • Передозуваннях психоактивними речовинами;
  • Симптомах абстиненції;
  • Психічних розладах;
  • Випадках зривів.

Швидка наркологічна допомога на дому

Ми цілодобово готові надати вам швидку допомогу
Невідкладна наркологічна допомога необхідна, коли від оперативності підходу залежить життя й здоров'я хворої людини.

Кваліфіковані лікарі центра лікування алкоголізму Петра й Павла готові надавати швидку наркологічну допомогу цілодобово в будь-якому районі міста.

Уже під час дзвінка ви отримаєте першу консультацію по подальших діях із хворою людиною до приїзду спеціалізованої бригади.

Лікарі, які приїхали до пацієнта додому, визначать рівень тяжкості його стану й ступінь залежності від психоактивних речовин. Допомога ґрунтується на індивідуальному підході для виключення побічних ефектів.

Наші послуги надаються на анонімній основі, розголосу відомостей про клієнта не може відбутися ні при яких умовах.

Ваше бажання звернутися до фахівців - перший крок до лікування. Ми уважно й чемно ставимося до кожного клієнта.

Дзвоніть нам у будь-який час доби, і ми допоможемо вам і вашим близьким!

Запис на прийом