Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Виведення з запою

Виведення з запою в Києві

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

ВИВЕДЕННЯ З ЗАПОЮ НА ДОМУ (цілодобово)

виїзд спеціаліста на дім до хворого, проведення процедури детоксикації (детокс) для зупинки запою, мотивація на лікування.


Виведення з запою: ціна від 3600 гривень


Виведення з запою в Києві Запій - це стан людини, який характеризується тим, що вона не може відмовитися від вживання алкоголю протягом тривалого часу. Якщо людина п'є більше доби, це вже можна назвати запоєм.

Така неконтрольована поведінка характерна для другої стадії алкоголізму. Під час запоїв відбувається потужна алкогольна інтоксикація організму, оскільки етанол не встигає перероблятися і виводитися з організму.

Як вийти з запою

Як вийти з запою Психіка людини під дією багатоденних п’янок змінюється. Єдиною метою стає пошук спиртного, повністю втрачається контроль над ситуацією. Алкоголік відкладає всі справи, забуває про обіцянки, не ходить на роботу.

А якщо й з'являється там, то випиває на робочому місці. Також може розвинутись депресивний стан. При самостійному намаганні вийти із запою та припиненні вживання алкоголю, виникає синдром відміни з важкими фізичними та психічними розладами. Можливе виникнення алкогольного делірію, алкогольного параноїда і галюциноза.

Запій - важке навантаження для організму і психіки питущого. Ще більш тяжким випробуванням він є для близьких алкоголіка. Часто родичі намагаються лікувати алкоголіка, використовуючи народні засоби. Але виведення з запою - не проста процедура, і краще довірити її професіоналам реабілітаційних центрів та наркологічних клінік в Києві. Лікарі можуть надати допомогу на дому або в стаціонарі.

У першому випадку наркологи привозять з собою всі необхідні препарати та обладнання. З організму хворого виводяться токсичні речовини.

Одночасно ставиться крапельниця, за допомогою якої вводяться заспокійливі, судинорозширювальні, проти судомні ліки. Потім застосовується медикаментозне зняття абстинентного синдрому за допомогою психотропних і седативних препаратів. Зазвичай на дім лікаря викликають, коли потрібне термінове втручання.

В інших випадках найкращий вихід: спеціалізована клініка в м. Київ, в якій хворий може отримати не тільки швидке лікування алкоголізму, а й психологічну реабілітацію на завершальній стадії терапії.

Вихід з запою цілодобово

Вихід з запою цілодобово Якщо ваших близьких наздогнала така біда, вихід з запою ви можете сміливо довірити фахівцям з лікувально-відновлювального центру Петра і Павла. Лікарі нашого центру знають, як ефективно подолати запій, та готові виїхати до вас чи надати допомогу в нашій клініці цілодобово. Лікування анонімне і націлене на результат. Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально з урахуванням його фізичного і психологічного стану.

Ми використовуємо тільки перевірені ліки і медичні препарати, та пропонуємо психотерапевтичне супроводження клієнтів після інтенсивної терапії. Також ми готові надати консультаційні послуги родичам пацієнтів, і дати пораду, як вийти з запою. Помірна ціна процедури виведення з запою поєднується з високою ефективністю, а відгуки вдячних клієнтів підтверджують, що ми робимо свою роботу з повною віддачею.

Запій - це не глухий кут! Звернувшись до нас, ви знову навчитеся жити без залежності, знімати стреси здоровими способами і розслаблятися без алкоголю.


Запис на прийом