Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Реабілітаційний центр → Реабілітація алкозалежних

Реабілітація алкозалежних Київ

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Детоксикація Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів


Реабілітація алкозалежних Сьогодні у світі нараховується понад 140 мільйонів людей хворих на алкоголізм від. Алкоголь - легкий засіб забути негаразди, біль, обіду. Якщо людина вже втягнулася й не може самостійно покінчити зі залежністю до цього "зеленого змія", без сторонньої допомоги вже не обійтися.

Найбільш ефективний засіб лікування від алкозалежності - реабілітація в реабілітаційному центрі. В умовах стаціонару людина може повністю абстрагуватися від негативних явищ, які мали місце в її житті та впливали на стан здоров'я. Комплексний підхід, включаючи медикаментозні та психотерапевтичні методи, дає можливість повністю поринути в атмосферу оздоровлення, реанімувати психологічний стан людини, яка вирішила відмовитись від згубливої звички.

Програма реабілітації алкозалежних розбита на етапи та представляє цілий гармонічний комплекс взаємодіючих мір, які направленні на повне вилікування пацієнта. Пацієнт має можливість розібратися у своїх проблемах, вчитися застосовувати їх на практиці, отримати необхідний ресурс та опанувати навичками повноцінного життя. Загальний курс позбавлення від залежності направлено на головне - знайти сенс життя та тягу до повноцінного існування.

Які послуги надає наш центр

Сучасні програми реабілітації алкозалежних осіб, які використовуються в нашому центрі розроблені за спеціальною терапією для кожного пацієнта. З самого початку разом з терапевтичним лікуванням до роботи залучаються психологи та соціологи. Наші спеціалісти вивчили теоретичні та практичні методи лікування багатьох центрів та перетворили їх в реальну терапію, яка дає змогу повернути алкозалежну людину до здорового, правильного та цікавого життя.

Послуги нашого центру

 • цілодобовий стаціонар;
 • безкоштовна консультація для родичів залежного;
 • комплекс медикаментозних та немедикаментозних методів;
 • повна анонімність;
 • індивідуальна програма одужання для кожного пацієнта;
 • курс психотерапії та психокорекції власних проблем;
 • відвідування груп самодопомоги;
 • корекція внутрішньосімейних взаємовідносин;
 • соціальна адаптація.

Реабілітація алкозалежних

Людині, звернувшись до нашого центру за допомогою реабілітації алкоголіків, треба пройти складний процес від повного медичного обстеження до соціальної реабілітації.

Завдяки перевіреній програмі та методам, сьогодні є можливість вилікуватися від алкоголю на різних стадіях.

Для визначення стадії захворювання спеціалістам треба знайти причину формування алкогольної залежності.

Медики розрізняють чотири основних категорій причин, а саме:

 • психологічні (бажання приглушити біль, отримати насолоду від спиртних напоїв);
 • соціальні (низька самооцінка, незадоволення рівнем життя);
 • фізіологічні (формування залежності від приймання препаратів, депресії, травм, гормональні зміни);
 • генетичні (схильність організму до алкоголю через наслідування).

Комплексна терапія включає:

 • діагностику (визначення стану та стадії алкоголізму);
 • детоксикацію (виведення токсинів з організму);
 • реабілітацію алкозалежних (період життя без вживання алкоголю).

Важливий етап - реабілітація. Після закріплення ефекта очищення організму (детоксикації), треба повністю позбавитись бажання пити.

Реабілітація алкозалежних В реабілітаційну терапію включені цікаві та корисні заходи, як аналіз особистих почуттів. Програма реабілітації алкоголіків активно використовує групову психотерапію, за так званим круглим столом, коли алкозалежні люди виносять на обговорення різні життєві проблеми та разом знаходять оптимальне рішення. Індивідуальна психотерапія направлена на моделювання поведінки "не пити".

Реабілітація алкозалежнихВ процесі реабілітації алкозалежної особи та її родичам важливо зрозуміти, що минуле життя повинно закінчитися назавжди. Для цього необхідно за власним бажанням повністю змінити коло спілкування. Адже саме воно у багатьох випадках спонукає до вживання алкогольних напоїв. Якщо цього не зробити, терапія в кращих клініках навряд чи допоможе. Коли людина тільки-тільки відмовляється від пляшки, будь-яке підбурювання може стати фатальним. Тому завдання психолога пояснити, чому більше не варто спілкуватися з товаришами по чарці й разом з пацієнтом подумати над тим, де йому можна знайти нові нормальні знайомства.

І найголовніше - підтримка рідних, близьких, друзів. Пацієнт повинен буди переконаний в тому, що він потрібен, його чекають та люблять.

Переваги реабілітаційного центру

В лікувально - відновленому відділенні Петра та Павла працюють виключно досвідчені терапевти, психологи, соціологи, які пройшли багаторічну підготовку. Експерти дають консультації та ретельно відстежують динаміку у лікуванні, проводять корекцію внутрішньосімейних відносин, зміну поглядів на захворювання, отримання навичків постреабілітаційної підтримки. Важливу роль відіграє підготовка до працевлаштування, соціальної адаптації, бо потрібно починати життя з чистого аркуша та повірити у свої сили. Реабілітаційні методики наших лікарів допомогли багатьом людям відкрити в себе потаємні навички та таланти.

Наш центр реабілітації алкоголіків в Києві надає комфортні умови для перебування та затишну атмосферу. Збереження повної анонімності - основне правило нашого центру. Ми любимо свою роботу та своїх пацієнтів.

Запис на прийом