Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму Київ

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів

лікування алкозалежних: ціна від 3000 гривень на день


Лікування алкоголізму в Києві Алкогольна залежність - це проблема, від якої непросто позбутися. Наслідками алкоголізму є не тільки підірване фізичне і психічне здоров'я, а й розбиті сім'ї, порушені соціальні зв'язки. На жаль, хвора людина впевнено заявляє, що позбутися залежності та кинути пити легко, не усвідомлюючи справжньої небезпеки свого стану. Шлях до життя без «зеленого змія» непростий і передбачає наявність у залежної людини бажання звільнитися від згубної звички.

Крім того, щоб вилікувати алкоголізм дуже важлива підтримка фахівців, здатних допомогти людині відмовитися від алкоголю.

Індивідуальний підхід до лікування алкоголізму

Для алкоголізму немає перешкод: в різні епохи, в різних культурах, у різних соціальних шарах його жертвами стають абсолютно різні люди. Зараз тема зловживання алкоголем, як ніколи, актуальна. Вже можна говорити про додання цій проблемі масштабу епідемії в багатьох країнах, в тому числі і в Україні.

Більше того, до групи ризику стали входити жінки, діти та підлітки - ті, хто раніше в неї не входив і по кому залежність б'є сильніше всього.

Лікування від алкоголізму – це складний процес, наслідки алкогольної залежності згубні для всіх органів і систем організму. Питуща людина деградує, її психіці наноситься потужний удар. Наша наркологічна клініка надає кваліфіковану допомогу, а фахівці реабілітаційного центру обов'язково враховують індивідуальні особливості клієнта і стадію захворювання, намагаючись підібрати комплексну, особистісно-орієнтовану терапію.

Крім психологічної корекції, пацієнтові можуть запропонувати програму персонального підбору методу кодування.

Лікування алкогольної залежності

Чому люди п'ють?
Відповідь на це питання лежить на поверхні: п'ють, бо на вживання алкогольних напоїв немає заборони, вони не тільки знаходяться у вільному продажу, але й повсюдно рекламуються. Алкоголь легалізований і доступний за вартістю.

Люди звикли до цього дозволеного наркотику, як до засобу зняття напруги. Він - неодмінний атрибут будь-якого свята, синонім відпочинку і розслаблення. У сучасному суспільстві вживання спиртних напоїв - це норма, а не відхилення.

Реклама створює привабливий образ алкоголю, нерозривно пов'язуючи його з веселим проведенням часу. Реклама намагається переконати споживача в тому, що алкогольні напої не несуть загрози. Зрозуміло, ця інформація не є правдивою. Її мета - всього лише збільшення обсягів продажу алкоголю.

Чоловічий алкоголізм
Чоловічий алкоголізм має свої особливості. Чоловіки не прагнуть «зберігати обличчя», досить швидко переглядаючи свої соціальні зв'язки на користь товаришів по чарці. Для чоловічої статі характерна нерозбірливість у питанні якості спиртного і високий рівень агресії в стані сп'яніння. У чоловічому варіанті хвороба переходить у хронічну стадію близько 10-15 років.

Лікування алкоголізму у чоловіків протікає легше, ніж лікування подібної залежності у жінок. Обов'язкові переривання запоїв та медикаментозне очищення організму. Добре, якщо реабілітаційний період після лікування також буде проходити під спостереженням лікарів із застосуванням методів психотерапевтичної допомоги.

Жіночий алкоголізм
Жіночий алкоголізм небезпечний прискореним розвитком залежності. Дами менш розсудливі, ніж чоловіки, тому, почавши вдаватися до алкоголю як розради, непомітно перетворюють цю «втіху» в єдиний спосіб розслабитися і «втекти» від стресів.

Основні ознаки жіночого алкоголізму: прихований характер вживання спиртних напоїв, небажання визнавати факт залежності, більш коротке, ніж у чоловіків, проходження стадій хвороби.

Лікування алкогольної залежності у жінок передбачає, крім медикаментозної допомоги, звернення до психотерапевта. Це обумовлено стійкою емоційною прихильністю до алкоголю, характерною для питущих жінок.

Лікування від пияцтва

Підлітковий алкоголізм
У наш час перестали бути рідкістю скарги на те, що «син п'є» або «дочка загуляла». Спочатку «невинне» пиво у дворовій компанії, потім міцніші напої, і, нарешті - залежність з усіма її наслідками.

Фахівці все частіше стикаються з тим, що доводиться діагностувати не тільки підлітковий, а й дитячий алкоголізм.

У такому віці лікування потрібно проводити без зволікання, поєднуючи відновлювальну і підтримуючу терапії. Крім того, застосовуються методи перемикання на цікаву діяльність, здатну замістити залежність.

Пивний алкоголізм
Пивний алкоголізм тільки здається нешкідливим «захопленням», яке легко піддається корекції. Насправді зловживання пінним напоєм також загрожує розвитком тяжкої пристрасті до алкоголю.

Небезпека повсякденного вжитку пива в тому, що залежність розвивається повільно і непомітно, але, на думку лікарів, ризик розвитку хвороби вищий, ніж у тих, хто віддає перевагу міцним напоям.

Наївно думати, що кинути пити пиво просто. Вже на ранніх етапах захворювання проявляються соматичні патології, що виражаються в ураженнях печінки і серцево-судинної системи.

Вилікувати алкоголіка від подібної залежності допоможуть фахівці лікувально-відновлювального відділення Петра і Павла в Києві, застосовуючи комплексні заходи терапії.

Медикаментозне лікування
Медикаментозне лікування алкоголізму в нашій клініці - це дієвий і надійний метод позбавлення від залежності. При фармакотерапії застосовуються перевірені препарати, які підтвердили свою ефективність.

Зрозуміло, що універсальні ліки від алкоголізму ще не винайдені, але сучасні розробки дозволяють максимально швидко допомогти клієнту.

Торпедо вважається класичним методом кодування в наркології. Щеплення блокують приємні відчуття від алкоголю, викликаючи дискомфорт на фізіологічному рівні.

Бар'єр – ліки, що здатні не тільки виводити з запою, але й викликати відразу до алкоголю. Важливо, що даний препарат благотворно діє на психіку, зменшуючи дратівливість.

Лазер, або лазерне кодування - метод, що прийшов в медицину не так давно. Він заснований на впливі лазерним променем на певні ділянки у головному мозку і руках людини з метою викликати «стирання пам'яті на алкоголь», тобто позбутися залежності на психологічному рівні. У деяких випадках фахівці порадять застосовувати таблетки від алкоголізму.

Професійне лікування алкоголізму в м. Київ від клініки Петра і Павла гарантує прекрасний результат.

Вшивання від алкоголізму
Вшивання від алкоголізму проводиться в нашій клініці в спеціальних умовах. Операція проводиться під місцевою анестезією. Підшивка безболісна і займає мало часу, але вимагає попереднього обстеження хворого та отримання його добровільної згоди на процедуру.

У більшості випадків для того, щоб підшитися, використовується препарат Еспераль, що викликає тяжкі наслідки при взаємодії з алкоголем. Підшивання від алкоголізму вимагає від клієнта твердого бажання відмовитися від залежності, оскільки порушення «тверезого» режиму може призвести навіть до летального результату.

Примусове лікування алкоголізму

Примусове лікування від алкоголізму в сучасному розумінні це, швидше, не ті методи, коли хворого законодавчо примушують до терапії, а заходи інтервенції та активного настрою на лікування.

У тих випадках, коли людина не вважає себе хворим і не збирається лікуватися, його мотивують на зустріч із спеціалістами: психіатрами, наркологами та психологами. Краще, якщо спочатку на консультацію до даних фахівців прийдуть родичі хворого. Співробітники нашого відділення допоможуть виробити стратегію «умовлянь» на зустріч, а далі їх завдання – знайти причини та переконати самого хворого в тому, що йому необхідне лікування.

Стадії алкоголізму
Стадії алкоголізму можуть бути індивідуально забарвлені, але існують і яскраво виражені загальні характеристики.

Перша, так звана легка стадія хвороби, діагностується, коли людина починає відчувати постійне бажання випити. В цей же час втрачається ситуаційний і кількісний контроль. Втрата контролю виражається в тому, що алкоголіку стає не важлива недоречність сп'яніння (офіційний банкет, зустріч з батьками), а кількість випитого спиртного не враховується. Щоб вилікувати хворого на цій стадії залежності, необхідна, перш за все, психотерапевтична допомога, мотивуюча на відмову від згубної звички.

На другій стадії залежність від алкоголю призводить до появи абстинентного синдрому. Зростає толерантність до спиртних напоїв, з'являється фізична залежність від «ліків з градусом». Хворий може піти в запій, руйнуються його соціальні зв'язки. На цьому етапі можливо не тільки вилікувати залежність, а й повернути клієнта до нормального життя шляхом поєднання фармакотерапії і психологічного впливу.

Ознаки алкоголізму на третій стадії хвороби - це хронічний алкоголізм, деградація особистості, ймовірність психозів, важкі ураження внутрішніх органів, розлади пам'яті, порушення репродуктивної функції. У цих випадках прогноз досить несприятливий, але комплексна терапія може підтримати організм клієнта.

Профілактика алкоголізму
Профілактика алкоголізму - це заходи, спрямовані на запобігання вживання алкоголю.

При вже наявній залежності говорять про вторинну профілактику. Допомога фахівців на цьому етапі полягає в тому, щоб підштовхнути клієнта до усвідомлення тяжкості захворювання і дати надію на лікування. Лікарі працюють також з родичами хворого, пояснюючи їм, як вибудовувати свою лінію поведінки, щоб виключити рецидиви.

Під час реабілітаційного періоду починається період третинної профілактики. Тут дуже важлива психотерапія як метод, що дозволяє закріпити результати лікування і повірити в свої сили.

Медикаментозне кодування від алкоголізму
Медикаментозне кодування - ефективний метод лікування, який є закріпляючим етапом терапії.

Перед проходженням процедури пацієнт дає розписку про згоду на її застосування.

Суть методу полягає у введенні в організм людини препаратів, несумісних зі спиртом, які викликають при вживанні алкоголю бурхливі фізіологічні реакції. Неприємні відчуття можуть виражатися у вигляді запаморочення, нападів тахікардії, нудоти, блювоти, епілептичних припадків. Подібні реакції дозволяють виробити стійкі негативні рефлекси, неприйняття алкоголю і ставлення до нього як до отрути, яка призводить до небезпечних наслідків.

Процедура медикаментозного кодування в Україні може проводитися шляхом імплантування препаратів під шкіру хірургічним шляхом або введенням ліків ін'єкційним способом.

При медикаментозній терапії використовують і інші методи лікування алкоголізму:

  • Торпедо - препарат для внутрішньовенного введення, що викликає непереносимість алкоголю, але не блокуючий потяг до спиртних напоїв.
  • Еспераль - препарат у формі таблеток або внутрішньом'язових капсул. Формує страх перед вживанням спиртних напоїв, але не усуває причини алкоголізму і тягу до алкоголю.
  • Подвійний блок - комбінований вид кодування, що поєднує внутрішньовенне введення спеціального препарату та навіювання установки на відмову від алкоголю. Вважається досить дієвим методом у сучасній наркології, застосовуваним навіть зі складними пацієнтами.
  • Тетлонг - ефективний препарат для внутрішньом'язового введення. Застосовується на будь-якій стадії захворювання. Викликає огиду до алкоголю і благотворно діє на психіку, поєднуючи заспокійливий ефект зі зняттям психологічної залежності.

Запис на прийом