Реабілітаційний центр наркозалежних Петра та ПавлаПриватна психіатрична
та наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua

Центр лікування алкоголізму в Києві

лікування алкоголізму

Алкоголізм
— захворювання, різновид токсикоманії, яке характеризується хворобливою пристрастю до алкоголю, із психічною й фізичною залежністю від нього. Негативні наслідки алкоголізму виражаються психічними й фізичними розладами, а також порушеннями соціальних відносин особи, яка страждає цим захворюванням. Алкоголізм характеризується сильною психічною й фізичною залежністю від алкоголю.

лікування алкоголізму

лікування наркоманії

Наркоманія
— оцепенениезаціпеніння, сон, божевілля, пристрасть, потяг - хронічне прогредиєнтне захворювання, викликане вживанням наркотичних речовин. Різні наркотики викликають різну залежність. Одні наркотики викликають сильну психологічну залежність, але не провокують фізичної залежності. Інші ж, навпроти, викликають сильну фізичну залежність. Багато наркотиків провокують і фізичну й психологічну залежність.

лікування наркоманії

Центр лікування алкоголізму Лікувально-відновне відділення Петра й Павла - це клініка лікування алкоголізму в Києві. Крім того, у клініці лікують всі інші види залежностей від психоактивних речовин, і супутні порушення психіки.

Алкоголізм у розумінні сучасних наркологів - це хронічне захворювання, яке характеризується непереборною тягою до вживання спиртних напоїв, супроводжуване соматичними й психічними патологіями. При цьому втрачається контроль за кількістю і якістю випитого, з'являється сильно виражений абстинентний синдром або похмілля.

На останніх стадіях хвороби уражаються внутрішні органи й системи, починаються захворювання серця, шлунка, нирок, печінки. Найдужчі зміни відбуваються з нервовою системою: відбувається розлад сну, з'являється порушення координації рухів, хибка хода, невиразна мова, тремор і пітливість рук.

Одночасно можуть з'явитися ознаки психічних хвороб з тенденцією до їхнього швидкого розвитку.

Порушення харчового поводження - також один з ознак залежності від уживання алкогольних напоїв чи наркотичних речовин. Алкоголіки харчуються безсистемно, часом у п'яному вигарі зовсім забуваючи про їжу. Вони часто бувають виснажені, тому під час терапевтичного процесу необхідно знову вчити клієнтів правильно харчуватися.

Деградація особистості - це кінцевий підсумок хвороби в тому випадку, коли людина не звертається за спеціалізованою допомогою.

Клініка лікування алкоголізму

Чому наркологічна клініка більш підходить для лікування, ніж лікування вдома.
В домашніх умовах неможливо провести якісну діагностику, а від неї залежить успіх майбутньої терапії. Наркологічний центр Петра й Павла обладнаний тільки сучасним встаткуванням, що дозволяє максимально точно оцінити стан пацієнта.

Також варто пам'ятати про особливості протікання хвороби, адже хронічний характер алкоголізму припускає довгий строк і комплексність терапії. Його неможливо вилікувати за декілька днів, а перебування в клініці саме створює умови для тривалого лікування.

Придушення тяги до вживання алкоголю в стаціонарних умовах відбувається при впливі на біохімічні процеси в організмі хворого. Одночасно проводиться психологічна робота з установками на відмову від спиртного.

За поточними показниками в схему лікування оперативно вводяться додаткові лікарські препарати. Це можуть бути фармакологічні засоби, що зменшують рівень тривожності, які перешкоджають виникненню агресивних і дратівливих станів, а також ті, що нормалізують сон. Так зване заборонне лікування припускає введення в організм препаратів пролонгованої дії, які несумісні із прийомом алкоголю.

Центр лікування алкозалежності Петра й Павла здійснює прийом пацієнтів, у яких додатково до основного захворювання є психічні порушення, тривожні й депресивні розлади, порушення сну й харчового режиму.

Міжособистісні відносини - це та сфера, яка в алкоголіків руйнується практично повністю. Знову вибудовувати взаємодії в соціумі залежних людей вчать психотерапевти в умовах стаціонару.

Приватна клініка лікування алкоголізму

Ми працюємо за перевіреними програмами, що довели свою результативність протягом багатьох років. Всі послуги ліцензовані. Детоксикаційна терапія й рятування від залежності проводяться на анонімній основі.

Наша наркологічна клініка має зручне розташування в м. Київ. Обстановка й атмосфера стаціонару налаштовують пацієнта на тверезий спосіб життя й бажання вилікуватися. Ми ставимо мету остаточного рятування своїх клієнтів від залежностей, тому настроєні на зміну системи цінностей колишніх алкоголіків.

Основні принципи роботи нашого персоналу:

  • Ефективність і використання для роботи надійних програм;
  • Індивідуальність терапевтичного підходу з урахуванням всіх особливостей конкретної людини;
  • Послідовність етапів лікування, як застава гарного результату.

При перших ознаках лиха звертайтеся в нашу клініку, щоб не було занадто пізно!

Запис на прийом