Реабілітаційний центр наркозалежних Петра та ПавлаПриватна психіатрична
та наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Тривога та тривожний розлад симптоми лікування Київ — Лікувально-Відновлювальне відділення Петра та Павла

Тривога та тривожний розлад симптоми лікування Київ

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
закритий стаціонар амбулаторне лікування консультація психіатра кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-2 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів


Тривога та тривожний розлад симптоми лікування Київ Тривожний розлад особистості називають також таким, що ухиляється або уникає розладу особистості. Для цієї патології характерне загальне невмотивоване почуття тривоги, прагнення уникати соціальних контактів, відчуття власної неповноцінності, страх негативних оцінок, підвищена потреба у фізичній безпеці.

Досі точно не встановлено, чому можуть розвиватися тривожні розлади. Вважається, що захворювання можуть призвести різні чинники: генетичні, психологічні, соціальні. Так, генетично обумовленим є темперамент, на основі якого може сформуватися замкнутий та полохливий характер. Що, своєю чергою, може запустити різні механізми розвитку тривоги та страху. Психологічні травми, постійні стреси, перевтома – теж «благодатний ґрунт» становлення тривожної особистості. Соціальний чинник представлений прискореним ритмом життя, підвищеними вимогами оточуючих, невірним стилем виховання у ній. Також необхідно враховувати факт перенесених тяжких соматичних захворювань, оскільки деякі хвороби самі собою пов'язані з посиленням почуття тривоги.

Види тривожних розладів

Згідно з Міжнародною класифікацією хвороб останнього перегляду всі тривожні розлади можна розділити на:

  • тривожно-фобічні розлади;
  • тривожні розлади;
  • обсесивно-компульсивні розлади;
  • посттравматичні стресові розлади та порушення адаптації.
Тривожно-фобічне розлад проявляється неконтрольованим страхом і тривогою із супутньою вегетативною дисфункцією у певних ситуаціях. Це призводить до того, що людина починає уникати цих ситуацій, а при попаданні в них може зазнавати нападів паніки.

При деяких видах цієї патології у хворих спостерігаються специфічні фобії. Так, соціофібія, або соціальний тривожний розлад, супроводжується ірраціональною острахом взаємодії з людьми та суспільних дій. Агорафобія характеризується страхом відкритих просторів та скупчень людей. Клаустрофобія, навпаки, змушує боятися закритих та тісних просторів. Акрофобія – це неконтрольований страх висоти. Інсектофобія відноситься до класу зоофобій, зумовлюючи страх перед будь-якими комахами. Арахнофобія викликає паніку лише перед павукоподібними.

До групи тривожних розладів входить генералізований тривожний розлад. Воно характеризується постійною хворобливою тривогою, не пов'язаною з конкретними ситуаціями та об'єктами. Обсесивно-компульсивний розлад часто має хронічний перебіг, у разі нав'язливі і лякаючі думки перемежуються з нав'язливими діями, покликаними зменшити рівень тривоги. Посттравматичний стресовий розлад (Post-Traumatic Stress Disorder або PTSD) супроводжується хворобливими спогадами та неминучим почуттям страху після пережитих травмуючих ситуацій.

Як позбутися тривожного розладу?

Як позбутися тривожного розладу?

Психотерапевт також підкаже, яка форма роботи більше підійде пацієнтові: групова чи індивідуальна. Іноді робота в групі, де людина бачить інших людей з такими ж проблемами та має можливість обговорити з ними схожі труднощі, швидко просувається до успішного завершення лікування.

Поєднання фармакотерапії та психотерапії дає більш стійкі та тривалі результати. Виліковуються не лише симптоми розладу. Людина змінює думки та установки, що дозволяє надалі вибудовувати такі стратегії поведінки, які унеможливлять повернення ознак захворювання.

Лікувально-відновне відділення Петра та Павла пропонує своїм клієнтам професійну діагностику, консультування та терапію всіх видів тривожних розладів. Ми допоможемо вам позбутися болісної тривоги і перемогти страх, перестати відчувати паніку і повернутися до повноцінного життя. Ми розглядаємо кожен випадок захворювання індивідуально та цінуємо своєрідність особистості клієнта. Вам будуть запропоновані надійні ефективні препарати та психотехніки, які дадуть змогу бачити світ інакше. Лікувально-відновне відділення Петра та Павла націлене на результат та гарантує вам його при терапії тривожних розладів.

Увага – профілактики!

Тривожні розлади знаходять все більшого поширення серед жителів великих міст із їх напруженим ритмом життя. Турбота про своє тіло та психіку – невід'ємна умова профілактики психічних захворювань. Правильне харчування у поєднанні з прийомом вітамінів, відмова від шкідливих звичок, повноцінний відпочинок та релаксація дозволять максимально знизити тривожний стан.

За перших ознак патології слід звернутися до фахівців, щоб провести своєчасну діагностику. В рамках профілактики рецидивів захворювання рекомендується періодично приходити на консультації після проходження основного курсу лікування. У цьому випадку психотерапевти зможуть супроводжувати вас у реабілітаційний період та зробити повернення до нормального життя максимально ефективним. Лікувально-відновне відділення Петра та Павла надає послуги з профілактики всіх видів тривожних розладів.

Запис на прийом