Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування алкоголізму → Отруєння алкоголем

Швидка допомога після отруєння алкоголем в Києві

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів

Лікування : ціна від 3600 гривень


Алкогольна інтоксикація виникає внаслідок вживання великої дози спиртних напоїв. По суті, це алкогольне отруєння, при якому необхідне негайне прийняття екстрених заходів. У центрі лікування алкоголізму Петра і Павла в Києві існує служба «швидка допомога», яка завжди готова виїхати для усунення симптомів отруєння алкоголем.

Як визначити ступінь інтоксикації?
За своєю суттю алкоголь є найсильнішим токсином, через який настає важка інтоксикація організму, що впливає на ЦНС (центральну нервову систему) і провокує цілий ряд порушень. Серйозність їх прояву пов'язана не тільки з кількістю випитого спиртного, але і з властивостями організму кожної окремої особистості. Лікування алкогольної інтоксикації потребує негайної кваліфікованої допомоги лікарів наркологічної клініки.

Виходячи з показників кількості спирту в крові і тяжкості симптомів, виділяють три ступені отруєння алкоголем:

  1. Легка. Рівень спирту в крові - від 0,5 до 1,5 проміле. Спостерігаються в основному психічні розлади.
  2. Середня. Рівень спирту в крові - від 1,5 до 2,5 проміле. До психічних додаються неврологічні розлади.
  3. Важка. Рівень спирту в крові - від 2,5 до 5 і більше проміле. Сильний вплив на внутрішні органи і системи організму, що загрожує смертю хворого.

 

Що робити при отруєнні алкоголем? Необхідне негайне зняття алкогольної інтоксикації. Ось її ознаки:

  • блювотні маси і судоми;
  • повне порушення психічного стану аж до втрати свідомості;
  • затримка дихання до 8-10 секунд і більше з характерними нервовими вдихами;
  • зниження температури;
  • блідість і (або) синюшність шкіри.

Лікування алкогольної інтоксикації

Лікування алкогольної інтоксикації Перша допомога при інтоксикації алкоголем
Зняття алкогольної інтоксикації на дому можливо за допомогою великої кількості води і одночасно сечогінних засобів. Також допоможе аспірин і активоване вугілля. Хворому знадобиться доступ свіжого повітря.

Щоб позбутися залишків спиртного у шлунку, необхідно викликати блювотний рефлекс всіма доступними методами. Найдієвішим є розчин 1 чайної ложки гірчиці на склянку теплої води, розчин нашатирю або оцту по 10 крапель на 100 мл. води кожні 15 хвилин, а також можливо просто підносити нашатир до носа хворого та давати йому вдихати.

Встановіть гірчичники на ступні та ікри, частіше давайте пити міцний чай. Якщо самопочуття потерпілого не покращиться, необхідно запросити лікаря. Якщо хворий у свідомості, напоїть його водою.

В протилежному випадку телефонуйте в швидку допомогу, так як при блювоті відбувається зневоднення всього організму, що загрожує серйозними наслідками аж до летального результату.

Людину в несвідомому стані необхідно укласти на бік. Її голову потрібно нахилити, щоб звільнити дихання. Одяг, який заважає, слід зняти. Щоб не дати блювотним масам потрапити в органи дихання, необхідно покласти руку хворого під голову.

Не можна кидати постраждалого без нагляду. Потрібно стежити, щоб він не перекинувся на спину, інакше під час нападу блювоти хворий може захлинутися. Ще потрібно пам'ятати, що уві сні кількість алкоголю в крові збільшується, і потерпілий може втратити свідомість.

Допомога при алкогольній інтоксикації

Коли потрібно викликати швидку допомогу?
У важких випадках усунення алкогольної інтоксикації допустиме лише за допомогою кваліфікованих фахівців, які промиють шлунок і введуть необхідні препарати для підтримки організму.

Реабілітаційний центр Петра і Павла з найкращими лікарями клініки завжди готовий прийти на поміч в скрутну хвилину, допомогти вам і вашим близьким. Наша служба працює цілодобово в м. Київ. Карета швидкої допомоги виїде відразу ж при надходженні сигналу, так як при алкогольній інтоксикації зволікати дуже небезпечно. Допомога при алкогольному отруєнні буде надана вчасно і професійно.

Фахівці центру на місці проведуть діагностику, розпізнають симптоми алкогольного отруєння та ступінь ураження внутрішніх органів, посприяють скорішому виведенню ацетальдегіду (похідний продукт переробки спирту) з організму пацієнта.

Усунення симптомів алкогольної інтоксикації нашою бригадою лікарів можливе як вдома, так і з доставкою безпосередньо в клініку. В арсеналі наших фахівців знаходяться кращі засоби та препарати, яких немає у лікарів звичайної швидкої допомоги.

Також ми пропонуємо послуги зняття похмільного синдрому, виведення людини з тривалого запою, очищення внутрішніх органів і всього організму від тривалого впливу спиртного.


Запис на прийом