Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Реабілітаційний центр

Реабілітаційний центр в Києві

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Детоксикація Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

Реабілітація алко та наркозалежних: ціна від 1400 гривень на день


Медичний реабілітаційний центр Петра й Павла надає таку послугу, як реабілітація алко- та наркозалежних у Києві й області. У нашому центрі можна пройти курс реабілітації по досить невисокій ціні. Залежність від наркотиків або алкоголю – це дуже серйозна хвороба, але наш центр реабілітації наркозалежних надає послуги виключно від висококваліфікованих фахівців, за допомогою яких наші пацієнти успішно справляються із цією страшною недугою.

Наш реабілітаційний центр для наркозалежних застосовує найсучасніші методи лікування. Наша мета – допомогти пацієнтам позбутися від цієї згубної звички, змінити їхній спосіб життя, повернутися до нормальної життєдіяльності й знову подивитися на світ тверезими очима. Ми здійснюємо виключно анонімне лікування для наркоманів та алкоголіків, незалежно від їх віку й статевої приналежності.

Центр реабілітації

Центр реабілітації Центр реабілітації Петра й Павла є одним із кращих закладів Києва, які допомагають людям впоратися із проблемою залежності. При лікуванні наші лікарі використовують найсучасніші техніки й методи реабілітації, це допомагає знайти підхід до кожного пацієнта й позбавити його від згубної залежності. Наші лікарі повернуть вас до нормального життя, яке ви колись втратили!

Примусова реабілітація в нашій клініці застосовується дуже рідко й тільки по скаргах, що надходять від членів родини, близьких людей пацієнта, за направленням із поліції або за рішенням суду. Пацієнти, спрямовані в клініку, проходять курс рефлексотерапії. Після нього в кожного алко- або наркозалежного виробляється відраза.

Медичний реабілітаційний центр

Медичний реабілітаційний центр Висококваліфікована допомога фахівців.
У випадку залежності кращим рішенням є звертання до лікаря. У нашому реабілітаційному центрі Петра й Павла ми робимо дуже якісне позбавлення від залежності в будь-якій її стадії. У нашій наркологічній клініці працюють висококваліфіковані лікарі й сестринський персонал.

Ми надаємо послуги зі:

  • стаціонарного лікування;
  • виводу із запійного стану;
  • кодування.

Крім того, у нас є виїзна бригада швидкого реагування, яка в разі потреби допоможе провести домашні процедури в м. Київ. Ми використовуємо тільки найсучасніші методи психологічного й медикаментозного лікування.

Якщо ви зіштовхнулися із проблемою, у жодному разі не намагайтеся це приховати. Пам'ятайте, що лікування на ранніх етапах розвитку залежності дається простіше, ніж у запущеній формі.

Саме головне в лікуванні – це самостійне визнання наявності хвороби у вас або в близької вам людини. Якщо ваш близький не визнає цього, постарайтеся вмовити його звернутися до лікаря. Наші фахівці знайдуть підхід до будь-якого хворого, а після того як він зрозуміє наявність проблеми, підберуть спосіб, що найбільш підходить для його лікування.

Запис на прийом