Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Тест на шизофренію

Тест на шизофренію онлайн з відповідями та розшифровкою

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
закритий стаціонар амбулаторне лікування консультація психіатра кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-2 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів


Наскільки людина схильна до шизофренії може відповісти лише лікар, але зараз розроблено кілька тестів, які можуть виявити схильність до цієї хвороби. Тест можна пройти онлайн та отримати безкоштовну відповідь.

Ми пропонуємо протестувати себе абсолютно безкоштовно за допомогою онлайн-тесту з відповідями. Тест актуальний як дорослих, так підлітків. Він розповість про ваш стан і ставлення до життя. На його підставі не можна встановити медичний діагноз. Він розрахований лише визначення ознак чи схильності до шизофренії.

Добре знайомі околиці іноді здавалися дивними, заплутаними, загрозливими чи нереальними? Питання 1

0-5 балів - Ваш результат вважається нормальним. Ви, мабуть, не маєте схильності до шизофренії, так само як і до інших психічних розладів. Швидше за все, вас задовольняє ваш нинішній спосіб життя, ви мало схильні до депресій і цілком стійкі до стресів, не схильні до різких перепадів настрою. Продовжуйте жити в тому ж дусі, і шизофренія вам не загрожує!

6 - 10 балів - Є певна можливість, що у вас розлад психіки. Якщо вас турбує ваш стан, зверніться до фахівця.

11 - 21 балів - Ви маєте явну схильність до шизофренії. Вам рекомендується звернутися до лікаря для обстеження та діагностики.

До суми балів не слід ставитися як до остаточного діагнозу. Точна діагностика – це процес досліджень, а ваша причина можливо пов'язана з певними обставинами, які мали негативну симптоматику. Тому краще отримати консультацію лікаря.

Лікування шизофренії починається з консультації лікаря, зараз це доступно онлайн

Клініка пропонує різні форми лікування шизофринії: онлайн, денна форма та стаціонар.

На консультації разом із лікарем підбирається варіант лікування. З урахуванням ситуації в країні, ми можемо запропонувати найоптимальніші умови.

Відгуки наших клієнтів

У перекладі з латинського шизофренія - це розколювання душі, тобто людина, яка має хвору душу. Поширеність шизофренії можлива як серед чоловіків, так і жінок та дітей. Відмінним моментом є той аспект, що у чоловіків початок захворювань може розпочатися раніше у віці від 18 до 25 років, а у жінок – від 25-30 років. Шизофренія у ранньому віці має найбільш несприятливий та тяжкий прогноз. Ці діти стикаються з труднощами як у соціумі з підлітками, і соціальної ізоляції.

З різних досліджень багатьох країн причиною шизофренії можуть бути як генетичні аспекти, і соціальний чинник. Точної причини хвороби не визначено, і з численних досліджень вона багатофакторна.

Запис на прийом