Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування алкоголізму → Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів


Алкогольна залежність у жінок – це досить важка хвороба. Кажуть, що жіночий алкоголізм лікується дуже важко, а може бути і зовсім невиліковний. Це абсолютно неправильне твердження. Лікування жіночого алкоголізму можливе, хоча і має ряд своїх складнощів і особливостей.

Алкоголізм – це тяжке захворювання, позбавитися від якого самостійно майже неможливо. Ця хвороба руйнує і людину як особистість, і її сім’ю та життя. Залежна від алкоголю людина втрачає інтерес майже до всього, і основним задоволенням та радістю для неї стає пляшка найулюбленішого напою.

Характерні особливості розвитку хвороби в чоловічому і жіночому організмах мають незначні відмінності. Однак, є деякі закономірності, які змушують виділяти жіночий алкоголізм як окрему патологію. По-перше, у жінок процес звикання до спиртного та сп'яніння від алкоголю відбувається значно швидше, ніж у чоловіків, при умові вживання однакових доз спиртного. Основна причина полягає в тому, що у жінок (переважно) менша маса тіла і загальна кількість рідини в організмі. Крім того, жіноча залежність сильніша, а лікування проходить складніше. Жінку чекає не тільки моральне падіння, але й серйозні проблеми зі здоров`ям.

Небезпека жіночого алкоголізму

Алкоголізм у жінок – це те ж саме, що і залежність від наркотичних засобів, до яких організм людини дуже швидко звикає. Він потребує наступної дози спиртного знову і знову. Крім того, необхідний об’єм випитого для задоволення алкоголю постійно збільшується. Оскільки поступовий розвиток алкоголізму призводить до збільшення дози, це негативно позначається практично на всіх внутрішніх органах.

Лікування алкогольної залежності без втручання медичного персоналу майже неможливе. Лікування має бути професійним, а забезпечити його можуть тільки в спеціалізованих реабілітаційних клініках.

Лікування жіночого алкоголізму

Методика лікування жіночого алкоголізму практично не відрізняється від чоловічого. Використовуються такі ж самі засоби й препарати. Для лікування залежності необхідно докласти максимум зусиль та проявити терпіння. Це обумовлено тим, що алкоголізм у жінок носить більш небезпечний характер, ніж у чоловіків.

Жінкам, які страждають від алкоголізму, потрібна підтримка та допомога близьких людей. Для проведення максимально ефективного лікування потрібно морально підтримувати хвору жінку.

Треба відзначити, що в порівнянні з чоловічим алкоголізмом, жіночий має більш глибоку психоемоційну основу. У разі лікування жінок від залежності, на відміну від чоловіків, вирішальне значення мають саме психологічні методи.

У центрі лікування алкоголізму Петра і Павла ви можете лікуватися як в стаціонарі, так і на амбулаторному лікуванні, але це, звичайно, визначить лікар-нарколог. Якщо у вас є бажання позбутися від цієї згубної залежності, в нашому центрі вам неодмінно допоможуть.

Кваліфіковані спеціалісти нашої клініки здатні надати всю необхідну допомогу жінкам, залежним від алкоголю. При належному дотриманні всіх рекомендацій медичного персоналу, вас очікує повне позбавлення від цього захворювання.

Переваги лікування алкоголізму в реабілітаційному центрі:

  1. Кваліфікована діагностика та вибір найбільш ефективної методики лікування.
  2. Допомога професійних спеціалістів.
  3. Повна анонімність, завдяки чому, можна не перейматись про те, що сторонні люди дізнаються про вашу проблему.
  4. Гарантія результату.

Жіночий алкоголізм – це не вирок. Лікування жіночого алкоголізму можливе на різних стадіях. Проте, чим раніше ви звернетеся по допомогу в спеціалізований заклад, тим швидше можна розраховувати на результат.

Не витрачайте час, звертайтеся до нашого реабілітаційного центру та позбавтеся від своєї проблеми раз і назавжди!


Запис на прийом