Лікування алкоголізму в стаціонарі Київ
Лікар психотерапевт
Закритий стаціонар (ізоляція) | Амбулаторне лікування | Виведення з запою | Кодування |
---|---|---|---|
від 1 до 6 міс. | від 2-3 разів на тиждень | від 1-3 днів | від 1-2 днів |
ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ
лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.
Серед багатьох захворювань, які характеризуються особистим патологічним станом організму лідирує, безумовно, алкоголізм. Загублений інтелект, пам'ять, шизофренія, різного роду психопатологія, алкогольна кома - це все наслідки алкоголізму. Перепоною на шляху алкогольної залежності стає лікування алкоголізму в стаціонарі. Для того, щоб позбутися алкогольної залежності потрібен комплексний, й водночас час індивідуальний підхід до проблеми. У всіх хворих своя причина алкозалежності, але в більшості випадків вона криється в психосоматичних, психологічних порушеннях. Оскільки синдром алкогольної залежності є патологією, що прогресує, існують фактори, які вказують на те, що необхідно проходити лікування алкоголізму в стаціонарі. Їх ігнорування призводить до нових проблем.
Успішне лікування алкоголізму в Києві практикують в стаціонарі Петра та Павла. Наші спеціалісти, використовуючи в роботі висококваліфікований метод, який включає психотерапевтичний та медикаментозний методи лікування, мають можливість реанімувати людину та допомогти адаптуватися до нового способу життя.
Психотерапевтичний метод - укріплення психіки пацієнта та створення у людей чіткого плану на перемогу життєвих ситуацій без алкогольних напоїв.
Медикаментозний метод - лікування сучасними препаратами, які блокують тягу людини до алкоголю, а втім, психотерапевтична складова дуже важлива при лікуванні цим методом.
Результативність методик, які використовують наші спеціалісти доведені на практиці з позитивними результатами.
Показання до лікування алкоголізму в стаціонарі
Показання до лікування алкоголізму в стаціонарі
Захворювання на алкоголізм формується поступово.
Перша стадія характеризується соціально - допустимою нормою вживання алкоголю. На цьому етапі людина впевнена, що може контролювати ситуацію.
Друга стадія характеризується постійно - періодичним прийманням алкоголю. Доза вживаного збільшується, а контроль за ситуацією зменшується. Людина ще активна та адаптована до суспільного життя.
Третя стадія характеризується постійним вживанням алкоголю. Реальність становиться дискомфортною, розвиваються різні захворювання, які пов'язані з інтоксикацією організму.
Четверта стадія - тяжка хвора людина, з повною моральною деградацією. На цьому етапі проходять незворотні процеси мислення, частішають приступи "білої гарячки", епілепсії. Вибратись самостійно з алкогольної залежності людина не в змозі.
Лікування в стаціонарі вкрай необхідно, якщо є наступні обставини:
- галюцинації, біла гарячка;
- похмілля та абсистентний синдром;
- загострення хронічних захворювань;
- незворотні процеси мислення;
- судоми та епілептичні припадки;
- алкогольна кома.
Як проводиться лікування алкоголізму в стаціонарі
Самостійні спроби позбавитися від алкоголізму не дає потрібного результату, оскільки не має можливості провести якісну діагностику, а на початковому етапі це головний успіх майбутнього лікування. Правильне рішення – шлях до стаціонару, де існує можливість максимально точно визначити психологічний та фізичний стан людини. В умовах стаціонару алкозалежна особа має отримати повноцінне лікування та якісну допомогу, людина перебуває під наглядом медичних працівників і відсторонена від негативної компанії. Лікування алкоголізму будується за перевіреною методикою зі застосуванням методів, які враховують індивідуальні особливості та строк перебування пацієнта в стаціонарі.
Програма лікування алкоголізму в стаціонарі включає гармонічний комплекс поетапного курсу:
- діагностика;
- детоксикація (медикаментозне лікування);
- реабілітація (консультація з психологами та соціологами) та адаптація.
Етап діагностики - оцінювання ступеня залежності, стан психіки пацієнта, його мотивація до одужання, діагностування.
Етап детоксикації - виведення шкідливих токсинів з організму, позбавлення абсистентнього синдрому, що дає можливість наладити нормальний процес обміну. Головним результатом вважається очищення організму та купірування стану пацієнта. Проводиться медикаментозна терапія для відновлення серцево - судинної системи.
Етап реабілітації - відбудова емоціонального стану та соціальна реабілітація хворого. Допоможуть в цьому психотерапевти через сеанси індивідуального курсу чи групової терапії. Проведення цього етапу проводиться за участю рідних людей. Соціальна адаптація допомагає повернути пацієнта до суспільства, встановити нормальні стосунки зі сім'єю, адаптуватись до робочого процесу. Після закінчення курсу лікування в стаціонарі призначається періодичність зустрічей з лікарем, що зводить до мінімуму ризик рецидиву.
Переваги стаціонарного лікування
Для позбавлення від алкоголізму в стаціонарі Петра та Павла застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта та комплексне лікування з залученням лікарів різних професій: наркологів, психологів, психотерапевтів і фізіотерапевтів. Наші спеціалісти мають великий досвід та широкий набір інструментів, мотивацію переконати залежного проходити курс лікування у стаціонарі. Тільки в умовах стаціонару людина заспокоїть нервову систему, очистить організм, пройде діагностику зруйнованих органів, поверне апетит, позбавиться тяги до випивки.
Лікування в стаціонарі гарантує повну анонімність лікування і суворе дотримання всіх нормативно-правових стандартів. Клініка надає постійну психологічну підтримку всім пацієнтам, одночасно проводяться консультації з рідними та близькими. Багато людей вже скористалися нашими послугами лікування алкоголізму та отримали допомогу.