Реабілітаційний центр наркозалежних Петра та ПавлаПриватна психіатрична

наркоблокатор від 3 міс. США
алкоблокатор від 3 міс. США
емоційно-стресова терапія (торпедо) від 6 міс. Франція

Кодування алкоголізму гіпнозом Київ У нашій клініці можливе кодування від алкоголізму гіпнозом. Саме гіпноз вважається однією з найефективніших методик лікування алкоголізму, але, на жаль, він підходить далеко не всім.

Справа в тому, що кодувати гіпнозом можливо лише тих людей, які схильні до навіювання і щиро вірять, що даний метод ефективний.

Якщо застосовувати гіпнотичний метод від алкоголізму до скептично налаштованої людини або людей, які не бажають лікуватися, то ця методика не тільки не дасть бажаних результатів, а й зовсім може завдати шкоди пацієнту.

Слід розуміти, що процедура гіпнозу при алкогольній залежності обов'язково повинна проводитися висококваліфікованим, досвідченим психотерапевтом і бажано у стаціонарі чи спеціалізованій клініці.

У нашому центрі лікування алкоголізму Петра та Павла застосовується як індивідуальний гіпноз, так і груповий.

Кодування гіпнозом від алкоголізму

Як впливає на людську підсвідомість гіпноз від алкоголізму?

Кодування гіпнозом від алкоголізму На сеансі гіпнозу фахівець вводить пацієнта в стан трансу і потім на підсвідомому рівні поступово вселяє йому не тільки максимальну відразу до алкогольних напоїв, а й справжній страх перед ними.

Як правило, у закодованої людини починають вироблятися нові рефлекси на запах і вид алкоголю, навіть на келихи, чарки та бари.

Хворий отримує повні відомості про шкоду алкогольних напоїв. Проте дослідження фахівців показують, що на саму людину гіпноз впливає дещо негативно.

Після кожного сеансу гіпнозу пацієнт відчуває не лише великий страх перед алкогольними напоями, а й потяг до них. Внаслідок таких явних протиріч у хворого виникає напруга, і він уже не може продовжувати жити повноцінним життям.

Це дуже помітно на урочистих заходах чи на вечірках, у ті моменти, коли людина бачить, як легко випивають інші.

Саме з цієї причини ефективне лікування від алкоголізму має проводитися в комплексі та поетапно.

Кодування алкогольної залежності гіпнозом

Суть кодування (метод Довженка)

Суть кодування полягає у впливі на пацієнта гіпнозом із навіюванням конкретного терміну тверезості.

Методика Довженка абсолютно не вимагає складного, глибокого гіпнозу і впливає навіть на тих людей, які вважають, що вони ніякому гіпнозу взагалі не піддаються .

Головною умовою для того, щоб цей метод подіяв, вважається сильне бажання пацієнта одужати та утримання від алкоголю протягом 3-4 днів до гіпнозу.

Багато фахівці впевнені, що метод кодування нешкідливий, і що методика Довженка призводить до повної нормалізації нервової системи та психіки.

Як показує наша багаторічна практика, кодування залежно від гіпнозу – це найбільш високоефективний спосіб звільнення від алкоголізму. Адже він допомагає хворому впоратися зі своїм захворюванням та вести тверезий, правильний спосіб життя.

Діє гіпноз, застосовуваний від алкоголю, щонайменше один рік, проте пацієнт вибрати може і більш тривалий термін його дії. Багато в чому результат від такого лікування залежить безпосередньо від підготовки, кваліфікації та досвіду лікаря.

У центрі Петра та Павла ви зможете не тільки отримати консультацію кваліфікованих та грамотних психотерапевтів та лікарів-наркологів, а й скористатися їхніми послугами, які гарантовано позбавлять вас (або ваших близьких) від алкогольної залежності за методикою Довженка.

Переваги нашого центру

1. Багатолітній стаж успішного лікування алкоголізму.
  2. Висока акредитаційна категорія.
  3. Винятково індивідуальний підхід до своїх пацієнтів з урахуванням стану їхнього здоров'я.
  4. Вибір програм: від детоксикації до професійної протирецидивної терапії.
  5. Надання будь-якої допомоги: виклик лікаря додому, невідкладна допомога у стаціонарі, лікування у відділенні ревіталізації, протирецидивна терапія.
  6. Рекреаційна та духовна психотерапія.
  7. Комфортабельні умови перебування пацієнтів.

Звертайтеся до нашого центру – ми допоможемо вам повернутися до нормального життя!

Запис на прийом