Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування алкоголізму → Лікування алкоголізму без відома хворого

Лікування алкоголізму без відома хворого Київ

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів

лікування алкозалежних без відома хворого: ціна від 490 гривень на день


Лікування алкоголізму без відома хворогоУ чому полягає суть такого лікування?
В основі методу лікування алкоголізму без відома хворого лежать складники, які викликають відразу до алкоголю. Зазвичай, це відбувається під час і після його вживання, а в ролі подразника найчастіше виступає нудота. Таким чином проблему алкоголізму, звичайно, не вирішити повністю, але на деякий час приглушити хворобу цілком можливо.

Найчастіше такі методи лікування застосовують дружини і матері людей, хворих на алкоголізм. Але з припиненням дії препаратів, алкоголік все одно повертається до цієї згубної звички, адже в основі лежить саме звичка, а не фізіологічна залежність від алкоголю.

З цієї причини потрібно звертатися за допомогою до лікарів, щоб вони застосували необхідний психологічний вплив на таких людей. Адже поки людина не захоче сама позбутися цієї залежності, їй ніхто не зможе вселити цю думку.

Але до більшості алкоголіків така думка приходить дуже не скоро, найчастіше вона з'являється після перенесення якого-небудь емоційного потрясіння або у зв'язку з хворобою, яка виникла через алкоголь.

Жодна людина, що не має проблем з алкоголем, не може уявити собі, як це взагалі можливо - жити таким життям, яким живуть ці люди.

Але жоден алкоголік і не побачить у своєму способі життя нічого поганого, адже так простіше існувати, йому комфортно в такому стані, і ніхто не зможе змінити його життєву позицію.

А якщо ви спробуєте це зробити, ви можете і зовсім стати для нього ворогом, який не дозволяє дістатися до такого бажаного напою.

Хворий вже на перших стадіях починає знаходити все більший інтерес в своїх товаришах по чарці, при цьому все більше віддаляється від родичів. А на пізніх стадіях починає і зовсім звинувачувати їх у всіх бідах, хоча кожен з боку зрозуміє, в чому насправді біда. Якщо алкоголік помітить ваші спроби лікувати його без його відома, він може сприйняти вас в такому випадку, як самого затятого ворога.

Лікування алкоголізму таблетками

Лікування алкоголізму таблетками Чи варто лікувати алкоголіка без його відома?
Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, вам потрібно звернутися до лікарів центру лікування алкоголізму Петра і Павла, вони допоможуть вам і вашим близьким знайти потрібні ліки та необхідні методи впливу, які змусять алкоголіка прийти до висновку про те, що алкоголь - це далеко не найкращий компаньйон по життю. Крім того, вони знайдуть препарати, які допоможуть вивести людину із запою при його появі.

Ні в якому разі не намагайтеся лікувати алкоголізм самотужки. В жодному разі не можна ставити крапельницю після запою самостійно. Так, для людини з деякими знаннями в медицині це не буде складати великих труднощів, але тільки професійний лікар-нарколог може розпізнати дії, які той чи інший препарат має на ослаблений алкоголем організм.

Застосування крапельниць в домашніх умовах без допомоги лікаря може призвести до незворотних наслідків для здоров'я людини, яка страждає алкогольною залежністю.

Народна медицина
Існують також і народні методи лікування від алкоголізму без відома хворого. Але вони є мало дієвими, і їх краще не застосовувати.

Проте, якщо у вас склалася зовсім безвихідна ситуація, ось деякі з них:

  • Найпростіший спосіб - потрібно знайти в кущах малини 15-25 зелених клопів, покласти їх у пляшку з горілкою приблизно на 3 дні. Потрібно давати цю настоянку хворому десь по 50 грамів щодня. Бажання до вживання алкоголю відіб'ється на кілька тижнів, а можливо, й місяців.
  • Для лікування алкогольної залежності в домашніх умовах без відома хворого використовують також гриб «гнойовик». При взаємодії з алкогольними речовинами він стає отруйним, ефект отруєння триває кілька днів. Але не лякайтеся, це отруєння не приносить ніякої шкоди організму. Гриб залишається в організмі декілька днів, людина може вжити трохи спиртного на наступний день, але разом з алкоголем повернуться і симптоми отруєння.

Вилікувати алкоголіка без його відома

Вилікувати алкоголіка без його відома Лікування алкоголізму без відома хворого можливо, але це не вихід!
З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що вилікувати алкоголізм без відома хворого - далеко не найпростіше зайняття. Іноді таке лікування буває дуже небезпечним. Досить часто люди не звертають уваги на протипоказання до застосування народних методів, однак вони дуже важливі.

Та й не тільки в цьому небезпека, може постраждати і хворий, і ви, і сімейний уклад, адже ми вже згадували про те, як погано реагують на лікування таким методом всі без виключення алкоголіки.

Ні за яких обставин не соромтеся того, що ваш близький або ви самі страждаєте алкоголізмом, адже це не просто звичка. Це патологічна хвороба. Якщо ваш близький має таку проблему, спробуйте умовити його звернутися за допомогою до професіоналів, і це потрібно робити якомога м'якше.

Якщо у вас не виходить цього зробити, то спробуйте його переконати хоча б сходити на консультацію до лікаря, наприклад, в нашому центрі лікування від алкоголізму Петра і Павла в м. Київ.

Ми зможемо знайти підхід до кожного пацієнта і постараємося позбавити вашого родича від цієї згубної залежності.

У нашій клініці застосовуються найсучасніші методи та засоби лікування алкогольної залежності, використовуються найдієвіші ліки від алкоголізму та працюють тільки висококваліфіковані лікарі.

Ми постараємося надати допомогу в будь-якому, навіть самому найскладнішому випадку. Звертайтеся - і допомога неодмінно буде надана.


Запис на прийом