Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування наркоманії

Лікування наркоманії в Києві

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
закритий стаціонар (ізоляція) амбулаторне лікування наркозалежних виведення із абстиненції (ломки) (детокс) тестування на наявність наркотиків в організмі
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 3-10 днів від 1-2 днів

Лікування наркоманії: ціна від 3000 гривень на день


лікування наркоманії Наркоманія – це захворювання, викликане вживанням наркотичних речовин. Ця недуга негативно впливає як на фізичний, так і на психічний стан здоров'я людини. Хвороба залишає важкий відбиток у житті хворого, поступово обгороджує його від суспільства, внаслідок чого наркозалежний деградує як особистість. У гіршому випадку, якщо не надати своєчасну допомогу, він може й померти.

Позбутися наркотичної залежності – завдання кожної людини, що потрапила під вплив наркотичних речовин. Лікування хворого наркоманією вимагає планомірного й комплексного підходу, а також високої кваліфікації лікарів. Але без бажання хворого, що хоче позбутися недуги, навіть досвідчений лікар не зможе нічим допомогти.

Якщо ви або близькі для вас люди потрапили під негативний вплив наркотиків і бажаєте позбутися залежності раз і назавжди – тоді двері клініки Петра і Павла в Києві завжди відкриті! До нас звертаються багато наркозалежних, тому що:

 • у нашому відділенні працює досвідчений медичний персонал, що гарантовано надасть допомогу та догляне за пацієнтом;
 • у нас ефективно та анонімно лікують різні види залежності, такі як: амфетамінова залежність, метадонова залежність, героїнова, залежність від марихуани та залежність від спайса;
 • ми використовуємо ефективні способи й методи лікування наркоманії, а також медикаменти, які жодним чином не зашкодять хворому;
 • у нас доступні ціни та якісне медобслуговування, а лікування і реабілітація відбувається в тихій та сприятливій атмосфері.

Лікування наркозалежності

Ті, хто вважає, що можна позбутися залежності від наркотиків за допомогою народних методів і засобів – дуже помиляються й вводять в оману інших. Від цієї недуги немає ніякої універсальної панацеї, що вмить звільнить людину від залежності. Як і говорилося раніше, лікування наркозалежності вимагає комплексного підходу. Особливо важливо приділити увагу психологічній складовій лікування, тобто позбавити пацієнта від тяги до прийняття нової дози. Але, щоб дійти до цього етапу в лікуванні, необхідно пройти ще безліч процедур, серед яких:

 • Консультування й проведення тестування на наявність наркотиків в організмі.
 • Процедура детоксикації, що проводиться лише при необхідності, у випадку знаходження пацієнта під впливом наркотиків.
 • Медикаментозна й психотерапія.

Лікування наркотичної залежності – тривалий процес, що являє собою величезний комплекс заходів, які застосовуються для рятування від страшної хвороби. Крім перерахованих вище процедур лікарями нашої клініки широко використовуються такі сучасні та перевірені методи лікування, як:

 • Ксенонотерапія – інгаляційна терапія, під час якої в організм вводиться інертний газ ксенон, що розслабляє хворого, знімає напади тривоги, паніки, усуває абстинентний синдром.
 • Плазмаферез – процес очищення крові, що допомагає вивести з організму наркотичні речовини, які залишилися.
 • Фізіотерапія – масажна процедура різних частин тіла, що допомагає зняти збудження, стрес і паніку у хворого без хірургічного або медикаментозного втручання.
 • Опромінення крові лазером – необхідна терапія для захисту організму від дії агресивних наркотичних речовин, які містяться в організмі наркомана.

Усе перераховане вище використовується тільки для лікування наркозалежного в стаціонарі, при повній ізоляції хворого. Кожен метод, чи то ксенонові інгаляції чи лазерне опромінення крові – безпечні для організму, допомагають відновити всі функції органів, поліпшити сон, зменшити прояви депресії та покликані зняти гострі панічні атаки й тривожні напади, які часто проявляються після тривалого стримування від наркотику.

Анонімне лікування наркоманії в Україні

Анонімне лікування наркоманії Часто наркозалежні, навіть ті, які хочуть позбутися недуги, не звертаються по допомогу по одній простій причині – вони не хочуть, щоб про їхній діагноз дізналися рідні, друзі та знайомі. На те в кожного наркомана свої причини. Деякі бояться втратити зв'язок із коханою людиною або другом. Хтось не хоче тривожити своїх літніх батьків. Для таких пацієнтів у нашій клініці, в Києві, практикується анонімне лікування наркоманії.

Лікування наркоманів відбувається по тому ж принципу, що й звичайне, амбулаторне, але дані про пацієнта, записи про його хворобу зберігаються в секреті, в архіві клініки, і нікому не розголошуються. Тому кожен наркозалежний в Україні може розраховувати не тільки на ефективне лікування від наркоманії, але й на збереження таємниці свого діагнозу.

Примусове лікування наркозалежності

Наркозалежний повинен розуміти, що вживання наркотиків завдає шкоди його організму, і від цього потрібно позбутися якомога швидше. Але деякі наркомани не можуть цього усвідомити, а іншим просто не вистачає сміливості, для того щоб кинути. Тому центр лікування наркоманії Петра і Павла надає послуги із примусового лікування.

Примусове лікування наркозалежних – це крайній метод, на який йдуть наркологи клініки. Проводити лікування без відома хворого мало ефективно, тому що складно змусити такого пацієнта повністю позбутися тяги до вживання наркотиків. Але наші лікарі роблять усе для того, щоб рецидиву не трапилося.

Записати хворого на примусове лікування наркоманії можуть тільки його близькі й родичі. Відразу ж, під час першого звернення до наркологічного відділення Петра і Павла, наші фахівці оцінять ситуацію, що склалася, проконсультують вас і призначать найбільш ефективне лікування від наркоманії. У першу чергу буде проведена робота, спрямована на появу в пацієнта мотивації для лікування. Крім того, ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією за телефонами, що вказані на сайті.

Наркологічна допомога в Києві надається нашими фахівцями на кожному етапі розвитку залежності, тому не баріться з лікуванням та записуйтесь до нас у будь-який час! Ми з радістю проконсультуємо вас та призначимо оптимальний курс лікування наркоманії.

Запис на прийом