Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування ПТСР

Лікування посттравматичного стресового розладу у Києві

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
закритий стаціонар амбулаторне лікування консультація психіатра кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-2 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів


На жаль, у наші дні величезна кількість людей зіштовхнулася з обставинами, що загрожують психічному здоров'ю. Події, що відбуваються в нашій країні, не можуть залишити байдужими нікого, особливо людей, які переживають загрозу власного життя, життя близьких, загрозу втрати всього і відсутність будь-якого виходу.

Види стресів - джерела ПТСР:

  • Бойові дії,
  • Природні катаклізми,
  • Транспортні катастрофи,
  • Техногенні катастрофи,
  • Нещасні випадки,
  • Присутність при насильницькій смерті інших людей,
  • Випадки насильства.

Такі сильні переживання негативно відбиваються на психіці людини протягом досить тривалого часу. Наслідки можуть проявлятися не відразу, а через кілька місяців після змін ситуації на краще. Іншими словами – обставини травмують психіку людини. В такому випадку досить часто з'являються симптоми посттравматичного стресового розлади.

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) - це тяжкий розлад психіки, який супроводжується вкрай дискомфортними симптомами протягом тривалого часу. ПТСР виникає як результат епізодичного або тривалого переживання стресу високої інтенсивності, внаслідок впливу такого стресу порушуються біохімічні процеси головного мозку, а також інші функції, які відповідають за пам'ять, сон, вольовий ресурс, розумові процеси, тонус настрою, концентрацію уваги та емоційні реакції.

Лікування ПТСР у дорослих та дітей

На жаль час не здатний вилікувати ПТРС і навіть навпаки, згодом розлад прогресує, людина втрачає можливість нормально функціонувати, жити ставати нестерпно важко, з'являються страх, паніка, безсоння, агресія, нав'язливі думки, апатія та думки про суїцид.

Однак ПТСР - це не вирок, більшість таких порушень піддаються лікуванню. Як лікується ПТСР? Правильним рішенням у лікуванні цього розладу є звернення до профільного медичного закладу та не займатися самолікуванням. Найшвидший і найкращий результат досягається завдяки використанню кількох методів одночасно, наприклад медикаментозний та психотерапевтичний. Однак, кожен окремий випадок потребує вивчення та діагностики, що буде запорукою якісного лікування. Не варто також і недооцінювати важливість лікування, оскільки посттравматичний стресовий розлад здатний спровокувати тяжкі захворювання психіки, шизофренію, клінічну депресію, генералізований тривожний розлад та інші проблеми психічного та фізичного здоров'я.

Наша клініка проводить лікування посттравматичного стресового розладу, орієнтуючись на останні світові дослідження у цій галузі. Якщо виникло питання вибору клініки для лікування ПТСР, звертайтесь до нас, ви отримаєте якісну діагностику, повну інформацію про план лікування, рекомендації для родичів. Найголовніше – наші фахівці повернуть людину до повноцінного, здорового життя.

Запис на прийом