Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування алкоголізму → Пивний алкоголізм - лікування в клініці

Пивний алкоголізм

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
Закритий стаціонар (ізоляція) Амбулаторне лікування Виведення з запою Кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-3 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів


Кожна друга людина впевнена, що пивний алкоголізм – це не шкідливо, або його не існує. Але це не так. Пиво – напій, котрий не вважається міцним напоєм, а тому звичка провести час за пляшкою смачненького не розцінюється як проблема. За вмістом шкідливих речовин пиво можна зрівняти хіба що з самогоном, в їхньому складі після процесу бродіння зберігаються отруйні речовини, такі як метанол, сивушні масла, ефіри та альдегіди. Їх концентрація в сотні разів перевищує допустиму норму.

Причини, симптоми та наслідки

По швидкості формування залежності, пивний алкоголізм розвивається втричі швидше, ніж, наприклад, горілчаний. Але людство не сприймає всерйоз всю небезпеку ситуації, і це зумовлено наступними причинами:

 • Реклама на телебаченні формує враження, нібито пиво – невід’ємний атрибут веселих вечірок, зустрічей з друзями та виїздів на природу.
 • Суспільство сприймає людину з пляшкою пива абсолютно спокійно.
 • Напій дійсно має приємний смак і розслаблюючий ефект, завдяки чому хвороблива залежність від пива формується ще швидше.

ВООЗ не виділяє окремо пивний алкоголізм. В Міжнародній класифікації хвороб поняття «алкоголізм» об’єднує залежність від будь-якого виду напою, що містить в своєму складі спирт, і означає патологічну тягу до алкоголю. Характерною особливістю пивної залежності є швидкоплинне і непомітне її протікання. Людина може вживати понад 2 пляшки напою щоденно та відчувати при цьому симптоми сп’яніння, дуже швидко в мозку формується звичка до цього почуття. Це і є першим кроком до алкогольної залежності.

До інших явних ознак можна віднести:

 • вживання пива понад 1 літри за добу;
 • почуття роздратованості, неможливість розслабитися без пляшки напою;
 • проблеми з потенцією;
 • частий головний біль;
 • початок дня з ковтка пива «для настрою».

Залежність від пива потребує обов’язкового лікування, адже часто людина не усвідомлює всієї серйозності проблеми, діагностувати котру на ранній стадії дуже тяжко. Саме через це люди не погоджуються на допомогу, але наслідки захворювання охоплюють майже всі органи. А саме:

 • При надмірному вживанні пива серце збільшується в розмірах, а в серцевих м’язах розвиваються некрози.
 • Клітини мозку руйнуються через вміст в напої кадаверину, внаслідок цього знижується розумова активність.
 • Змінюється гормональний фон.
 • Знижується відтворювальна функція.
 • З’являються проблеми з нирками через надмірний сечогінний ефект.

Лікування пивного алкоголізму в клініці

Лікувально-відновне відділенні імені Петра та Павла надає послуги з лікування пивної залежності. Персонал реабілітаційного центру – це досвідчені лікарі, наркологи та психологи з великим досвідом роботи. Всі послуги являються виключно анонімними.

В клініці пропонуються різні методи медикаментозного лікування залежності від пива, всі препарати пройшли перевірку в відповідних інстанціях і показали гарний результат. На спеціальних умовах також проводиться вшивання від алкоголізму, але ця процедура потребує попереднього обстеження пацієнта і підписання добровільної згоди. В лікуванні залежності застосовуються комплексні заходи терапії.

Якщо хворий навідріз відмовляється від лікування, в реабілітаційному центрі Петра та Павла існує можливість анонімної зустрічі з психологами, котрі після проведеної бесіди допоможуть виробити правильну стратегію вмовлянь та переконань. Краще, якщо така зустріч пройде з родичами алкозалежного.

Пивний алкоголізм – тяжка проблема сучасності, але і вона є виліковною.


Запис на прийом