Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікар нарколог

Лікар нарколог в Києві

виклик нарколога: ціна від 4500 гривень


Лікар нарколог в Києві У центрі лікування алкоголізму Петра й Павла успішно функціонує кабінет нарколога у місті Київ. Фахівці, які працюють у кабінеті, надають цілий спектр послуг при різних формах захворювань і відхилень.

Найчастіше люди, які потрапили в залежність від вживання психоактивних речовин, не знають куди можна звернутися за кваліфікованою допомогою. Те ж саме відноситься і до тих, хто перебуває у різних тривожних станах і не в силах пояснити природу цього психічного дискомфорту.

Це відбувається через недолік інформації, зменшенні тяжкості свого стану, страху розголосу.

У кабінеті нарколога в Києві клієнтів приймають фахівці високого рівня професіоналізму, надаючи наркологічні, психіатричні, психологічні послуги.

Своєчасна й точна діагностика - це перше, що необхідно зробити наркологові при взаємодії з пацієнтом. Буває так, що якась із форм залежностей обтяжена психічним розладом або психічна патологія замаскована під звичайну втому. У всіх цих випадках диференціальна діагностика допоможе поставити точний діагноз і вірно призначити схему лікування з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.

Досвід лікаря й рівень його кваліфікації в терапевтичному процесі мають першорядне значення. Завдання нарколога - зуміти встановити такий ступінь довіри з пацієнтом, щоб він не тільки захотів прийняти лікарську допомогу, але й сам брав активну участь у процесі лікування своєї хвороби.

У психотерапії подібні відносини називаються терапевтичним альянсом і вважаються досить сприятливими для результативного позбавлення від розладів.

Лікар психіатр нарколог

Обстеження й призначення При першій консультації нарколог проводить загальну бесіду, націлену на збір анамнезу. Пацієнта запитують про особливості розвитку, способу життя, особистості, його відносинах із соціальним оточенням.

Даються первісні рекомендації зі зміни режиму дня й звичок, призначаються певні ліки, обговорюється прийнятний режим лікування: стаціонарний або амбулаторний.

Також додатково нарколог може призначити наступні обстеження:

  • Загальний аналіз крові;
  • Біохімічний аналіз крові;
  • Аналіз сечі.

Консультація нарколога

Кабінет нарколога, який діє в центрі лікування алкоголізму Петра й Павла - це точна діагностика всіх видів залежностей і психічних розладів. Адекватне обстеження й різні форми тестування дозволяють наркологові точно визначити форму розладу й важкість стану.

Професіонали, які працюють у кабінеті, запропонують пройти сучасне лікування наркоманії, алкоголізму, тривожних і депресивних розладів, різних видів неврозу.

Кожному пацієнтові гарантований індивідуальний підхід, турботливе відношення, якісне обслуговування й повна анонімність.

Звертайтеся в наш кабінет нарколога, і ми допоможемо вам повернутися до здорового життя!

Запис на прийом