Реабілітаційний центр наркозалежних Петра та ПавлаПриватна психіатрична
та наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікувально-відновне відділення

Лікувально-відновне відділення

Лікування алкозалежності в клініці Петра та Павла Лікувально-відновне відділення «Петра та Павла» є своєрідним унікальним і єдиним на Україні закладом, в якому гармонійно спаяні комплексні системи медичної та реабілітаційної допомоги для людей, які страждають залежністю.

Ми чітко поділяємо первинну медикаментозну допомогу, консультації різних фахівців (психіатр, нарколог, кардіолог, гематолог, хірург), супровід пацієнта у найважчих хвилинах та подальшу, індивідуально підібрану, достатню та ефективну реабілітацію.

Для виведення пацієнта з абстиненції (стан після припинення вживання психоактивної речовини (алкоголь, наркотики)) ми використовуємо сучасні, якісні, високоефективні медичні препарати і, безумовно, маємо можливість підключати апаратні методи (плазмаферез, гемосорбцію, надшвидку детоксикацію).

Лечение алкозависимости в клинике Петра и Павла Також у клініці проводиться лікування та корекція всіх можливих порушень у роботі головного мозку, серцево-судинної системи, печінки, нирок тощо, які можуть виникати як у вигляді гострих ускладнень на тлі припинення вживання, так і носити хронічний характер.

Персонал клініки має спеціальну підготовку, володіє навичками швидкої допомоги та сертифікований у цій галузі. Важливою перевагою клініки є її віддаленість від місць звичного вживання, закритість та повна анонімність лікування, а також високий комфорт та якісний супровід пацієнтів та їх рідних.

Запис на прийом