Приватна психіатрична наркологічна клініка Петра та ПавлаПриватна психіатрична
наркологічна клініка
Петра та Павла
Лікування залежностей
та тривожних станів
Ru Ua
Главная страница → Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Черговий нарколог

Лікар психотерапевт

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
закритий стаціонар амбулаторне лікування консультація психіатра кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-2 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів


Виражений інтерес до азартних ігор, ставок на спорт, комп'ютерним іграм, до місць, де проводяться ігри формує у людини захворювання - ігроманія.

Ігроманія (лудомания) - офіційно визнана залежністю в 5-му виданні Діагностичного статистичного посібника з психічних розладів (DSM) в 2013 році. Подібно до речовин які викликають залежність, таким як метамфетамін і кокаїн, пристрасть до азартних ігор пов'язана з вивільненням дофаміну в головному мозку, тобто це - справжнє захворювання мозку.

Ознаки та симптоми ігрової залежності: Визначальним елементом залежності від азартних ігор є те, що людина повністю поглинається ігровою діяльністю і продовжує її компульсивно, незважаючи на можливі негативні наслідки. Людина стає одержимою азартними іграми, він грає з збільшуються сумами грошей, щоб отримати ті ж гострі відчуття. Спроби контролювати, скоротити або припинити азартні ігри - безуспішні. При неможливості грати у людини виникає почуття занепокоєння або дратівливості. Виникнення непереборного бажання відігратися, повернути втрачені гроші, граючи все більше і більше. При цьому людина часто бере гроші в кредит, займає у знайомих, іноді краде, формуючи таким чином величезні борги, які з часом накопичуються.

Якщо у вас є залежність від азартних ігор, Ви можете проявляти такі види поведінки:

  • одержимість будь-якими азартними іграми;
  • нездатність контролювати свої азартні ігри;
  • ухилення від роботи або інших зобов'язань, вважаючи за краще витратити витратити на азартну гру;
  • зневага сплати обов'язкових рахунків та інших витрат і використання цих грошей для азартної гри;
  • продаж майна, крадіжка грошей в сім'ї, щоб грати в азартні ігри;
  • брехня про наявність залежності, про факти участі в азартній грі, переховування цього від близьких людей, колег і знайомих;
  • виникнення почуття провини після ігрової сесії;
  • депресивна симптоматика, агресія, думки про суїцид;
  • постійне збільшення суми ставки під час азартних ігор.

Ви також можете зіткнутися з такими наслідками ігрової залежності:

  • руйнування дружніх або родинних стосунків;
  • втрата роботи, машини або іншого особистого майна - передача майна в заставу або продаж з метою отримати гроші для гри.

При правильному лікуванні ігрова залежність піддається лікуванню. В результаті терапії формується збалансоване ставлення до грошей. Лікування спрямоване на повну відмову від азартних ігор, оскільки навіть епізодична гра може призвести до рецидиву. Лікувальні програми допомагають людині розвинути контроль ігрового поведінки.

Найбільш ефективна програма "психотерапевтичний інтенсив" період стаціонарного лікування 14 днів. Програма включає комплекс психотерапевтичного, фармакологічного і фізіотерапевтичного лікування. Стаціонарна форма лікування фокусує пацієнта на роботу над собою, допомагає відсторонитися від зовнішніх факторів відволікаючих від лікування. Також важливим елементом в програмі лікування є тематичні завдання після консультацій з фахівцями, які виконувалися відразу в стаціонарі і в разі потреби пацієнт відразу отримує додаткову допомогу для виконання завдання, таким чином кожен робочий день в програмі лікування закінчується результатом.

З пацієнтом працюють такі фахівці:

  • лікар психотерапевт (консультування, гіпнотерапія)
  • невропатолог (Нейрометаболіческая терапія)
  • психологи (соціальний, сімейний, психолог по залежності)
  • фізіотерапевт (апаратні методи)

У деяких випадках актуальна програма амбулаторного лікування, період щоденного відвідування 14-21 день.

Програма амбулаторного лікування - в рамках цього типу програми пацієнт регулярно відвідує психотерапевтичні сесії в клініці, при цьому продовжуючи жити вдома і брати участь у звичній соціальної діяльності - навчанні, роботі або інших повсякденних справах.

Не визнають хворобливість свого стану, так як, немає видимих ​​ускладнень по здоров'ю, часто порівнюють себе з алко та наркозалежними людьми які явно хворі - ось їх і лікуєте, а я не такий, мені допомога не потрібна.

У нашій клініці лікування починається з комплексної психологічної діагностики.

Результатом є повне розуміння пацієнтом себе як особистості, стан психіки, характерологічних особливостей профілю, причинно наслідковий механізм формування хвороби, наслідки ігрової залежності в соціальній, сімейної та професійних сферах життя паціента.Такім чином пацієнт свідомо готовий працювати з фахівцями, знаючи що конкретно в його випадку необхідно міняти в собі, над чим працювати, сильні і слабкі свої сторони, не приховуючи інф про себе, про свої думки і вчинки скоєних до початку лікування.

Діагностика гарантує результат лікування, пацієнт і фахівці працюють як команда довіряючи один одному.

Ми пропонуємо сучасні методи лікування, засновані на наукових дослідженнях і принципах доказової медицини.

Якщо ви підозрюєте, що у вас або у когось з ваших близьких є залежність від азартних ігор, зателефонуйте нам і запишіться на консультацію.

Лудоманія – це залежність від азартних ігор. Слід усвідомлювати, що ігроманія – це недуга, яка потребує обов’язкового лікування.

Проблема ігрової залежності існує з того часу, як виникли азартні ігри. Сьогодні необов’язково грати в ігри, кінцевою метою яких є отримання прибутку. Більшість ігроманів віддає перевагу комп’ютерним розвагам з військовою, історичною та побутовою тематикою.

Ця хвороба особлива, оскільки її дуже важко виявити. З цієї причини ігроманія носить назву прихованого захворювання. Це обумовлено тим, що особа, яка має залежність від азартних ігор, ніяким чином її не виявляє (відсутні саме фізичні ознаки, які існують при наркотичній або алкогольній залежності).

Але проблема ігроманії не менш серйозна, ніж алкоголізм або наркоманія. Ця хвороба потребує термінового лікування, оскільки з часом її перебіг ускладнюється, а наслідки можуть бути непередбачуваними.

Але як дізнатись, що вам потрібне лікування ігроманії, і які ознаки має ця хвороба? До найбільш розповсюджених симптомів ігроманії відносять наступні:

  1. Азарт не підлягає контролю. Якщо ви не можете контролювати себе, щоб своєчасно зупинитись та не програти всі кошти, навіть, коли усвідомлюєте, що шанси мінімальні, це свідчить про те, що захворювання прогресує, і без лікування ігроманії не обійтись.
  2. Хворий намагається приховати те, як він проводить час. Лікування необхідне, якщо ігроман не визнає, що він не може відірватися від гри та повернутися до реального життя.
  3. Залежний продовжує грати навіть тоді, коли у нього закінчилися гроші. В подібних випадках можна казати про основну ознаку лудоманії. Людина залазить в борги, віддає останнє майно та речі, щоб отримати змогу відігратися та отримати гроші назад.
  4. Втрачається відчуття часу. Хворому здається, що він грає декілька хвилин, в той час, як насправді – не одну годину.

Зазначені ознаки свідчать про те, що необхідне лікування ігрової залежності. Але довірити цю проблему можливо лише професіоналам, тому позбавлення від ігроманії найбільш ефективно відбувається в реабілітаційному центрі, де працюють справжні фахівці.

Якщо ігроманія супроводжується бажанням отримати грошові кошти, то головним наслідком такого захворювання є повна їх втрата. Хвора людина, яка потребує лікування ігроманії, може не тільки продати належні їй речі, але й постійно брати гроші у борг.

Існує чотири стадії ігроманії:

  1. Перша – людина грає періодично, такі розваги супроводжуються мріями про значний виграш. Лікування ігрової залежності не потребує значних зусиль і часу.
  2. Друга – характеризується частими програшами, які супроводжується відчуттям гострого відчаю. Хворий може кинути роботу, сім’ю, друзів. Якщо своєчасно не звернутися до лікаря, наслідки можуть бути непередбачувані.
  3. Третя – людина потребує сторонньої допомоги фахівців і лікування, на цієй стадії хвороби не існує можливості здолати залежність від азартних ігор самостійно.
  4. Четверта – супроводжується відчуттям повної безнадійності, виникають думки про самогубство. На цій стадії лікування ігроманії необхідне надтерміново. Чим раніш його розпочати, тим більше шансів врятувати залежного.

На початковій стадії розвитку хвороби потрібна допомога психолога. Лікування також повинно включати спроби повернення людини до нормального життя. Починаючи з другої стадії, без допомоги досвідченого психіатру не обійтись.

До переваг лікування в приватній клініці можна віднести наступне:

  • допомога надається професіоналами своєї справи, які знають, що треба робити, щоб подолати залежність;
  • лікування здійснюється анонімно;
  • шанс вилікуватися є навіть у тих пацієнтів, які зовсім втратили надію повернутися до нормального життя.

В зазначених перевагах ви зможете переконатися, звернувшись до нашої клініки. Ми надаємо допомогу цілодобово, в будь-який зручний для пацієнта час.

Запис на прийом