Главная страница → Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Черговий нарколог

Гриценко Ігор Михайлович Черговий нарколог

Безкоштовна консультація


ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО АНОНІМНО
закритий стаціонар амбулаторне лікування консультація психіатра кодування
від 1 до 6 міс. від 2-3 разів на тиждень від 1-2 днів від 1-2 днів

ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ

лікувально-відновний курс розрахований на 10-14 днів для відновлення фізичного здоров’я і отримання мотивації на тверезість, підбір виду кодування, психотерапевтична робота.

всього 10 днів


Лудоманія – це залежність від азартних ігор. Слід усвідомлювати, що ігроманія – це недуга, яка потребує обов’язкового лікування.

Проблема ігрової залежності існує з того часу, як виникли азартні ігри. Сьогодні необов’язково грати в ігри, кінцевою метою яких є отримання прибутку. Більшість ігроманів віддає перевагу комп’ютерним розвагам з військовою, історичною та побутовою тематикою.

Ця хвороба особлива, оскільки її дуже важко виявити. З цієї причини ігроманія носить назву прихованого захворювання. Це обумовлено тим, що особа, яка має залежність від азартних ігор, ніяким чином її не виявляє (відсутні саме фізичні ознаки, які існують при наркотичній або алкогольній залежності).

Але проблема ігроманії не менш серйозна, ніж алкоголізм або наркоманія. Ця хвороба потребує термінового лікування, оскільки з часом її перебіг ускладнюється, а наслідки можуть бути непередбачуваними.

Симптоми та наслідки ігроманії

Але як дізнатись, що вам потрібне лікування ігроманії, і які ознаки має ця хвороба? До найбільш розповсюджених симптомів ігроманії відносять наступні:

 1. Азарт не підлягає контролю. Якщо ви не можете контролювати себе, щоб своєчасно зупинитись та не програти всі кошти, навіть, коли усвідомлюєте, що шанси мінімальні, це свідчить про те, що захворювання прогресує, і без лікування ігроманії не обійтись.
 2. Хворий намагається приховати те, як він проводить час. Лікування необхідне, якщо ігроман не визнає, що він не може відірватися від гри та повернутися до реального життя.
 3. Залежний продовжує грати навіть тоді, коли у нього закінчилися гроші. В подібних випадках можна казати про основну ознаку лудоманії. Людина залазить в борги, віддає останнє майно та речі, щоб отримати змогу відігратися та отримати гроші назад.
 4. Втрачається відчуття часу. Хворому здається, що він грає декілька хвилин, в той час, як насправді – не одну годину.

Зазначені ознаки свідчать про те, що необхідне лікування ігрової залежності. Але довірити цю проблему можливо лише професіоналам, тому позбавлення від ігроманії найбільш ефективно відбувається в реабілітаційному центрі, де працюють справжні фахівці.

Якщо ігроманія супроводжується бажанням отримати грошові кошти, то головним наслідком такого захворювання є повна їх втрата. Хвора людина, яка потребує лікування ігроманії, може не тільки продати належні їй речі, але й постійно брати гроші у борг.

Стадії ігрової залежності

Існує чотири стадії ігроманії:

 1. Перша – людина грає періодично, такі розваги супроводжуються мріями про значний виграш. Лікування ігрової залежності не потребує значних зусиль і часу.
 2. Друга – характеризується частими програшами, які супроводжується відчуттям гострого відчаю. Хворий може кинути роботу, сім’ю, друзів. Якщо своєчасно не звернутися до лікаря, наслідки можуть бути непередбачувані.
 3. Третя – людина потребує сторонньої допомоги фахівців і лікування, на цієй стадії хвороби не існує можливості здолати залежність від азартних ігор самостійно.
 4. Четверта – супроводжується відчуттям повної безнадійності, виникають думки про самогубство. На цій стадії лікування ігроманії необхідне надтерміново. Чим раніш його розпочати, тим більше шансів врятувати залежного.

Лікування ігроманії в клініці

На початковій стадії розвитку хвороби потрібна допомога психолога. Лікування також повинно включати спроби повернення людини до нормального життя. Починаючи з другої стадії, без допомоги досвідченого психіатру не обійтись.

До переваг лікування в приватній клініці можна віднести наступне:

 • допомога надається професіоналами своєї справи, які знають, що треба робити, щоб подолати залежність;
 • лікування здійснюється анонімно;
 • шанс вилікуватися є навіть у тих пацієнтів, які зовсім втратили надію повернутися до нормального життя.

В зазначених перевагах ви зможете переконатися, звернувшись до нашої клініки. Ми надаємо допомогу цілодобово, в будь-який зручний для пацієнта час.


Оцініть корисність інформації
Загальна оцінка: 5 з: 1 голосів

Запис на прийом


Неверный код